Revolution

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agica0723, Módosítva: 2014. július 4.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

10 árnyalatban kapható

fuloptundi

2016. január 12.

nagyon nehezen jön le körömlakklemosóval és én csak fedőlakként használom. ajándékba kaptam, nagyon örültem neki mert egyébként jó termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 12.

vzorka

2015. július 19.

Meglepett, milyen jól használható önmagában is. Kimondottan sok benne a csillám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 19.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 6 / CI 15850, Aluminum Powder / CI 77000, FD&C Red 40, Titanium Dioxide / CI 77891, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, CI 77499, Black 2 / CI 77266, CI 77491

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.