Revolution

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kinyi, Módosítva: 2018. június 8.

Lelőhely:   drogériák, online

Tökéletes alapozás pillanatok alatt

A stift alapozó természetes, mégis egységes "második bőrt" varázsol az arcra. A fedése fokozható több réteg felvitelével.

18 árnyalatban kapható

b.Rose57

2021. november 13.

Nagyon erős fedése van, eléggé maszk hatást érek el vele, ami ugyebár abszolút nem természetes, főleg nem szép. A bőröm "befullad" alatta, ezzel jó kis gyulladt pattanásokat létrehozva. Nehéz eldolgozni, könnyen kenődik, maszatolódik. Sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 13.

Emma23

2021. június 10.

Az F1es árnyalatban van meg. Nagyon szeretem az ilyen stickes dolgokat és ez is nagyon bevált. A szín és az állag is jó. Egyáltalán nincs ez a vakolat érzés az arcon és nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 10.

Bambi80

2021. április 13.

Az én kombinált bőrömmel nem működik jól.Meg úgyis túl zsíros, nehéz a hatása,hát még az érzete.
Nem lettünk barátok,nem nekem való ez a formula és termék.Azert három csillag mert alapból nem szeretek lepontozni valamit de hát ez amit én alkotok róla egyéni vélemény.Tudom ez is a cél..de attól még másnak lehet a kedvence lesz.Nálam nem jött be .Kontúrként talán működhetne de úgy sem igen nyúlok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

Saku28

2021. március 22.

Kettő árnyalatom van, mind a kettőt ajándékba kaptam, és bár az egyik egészen jónak tűnik a másik árnyalatokkal (F8 az F1-2-m helyett) sötétebb, így kreatív megoldásként kontúrnak landolt. A sötétebbet így kontúrként sokszor használom, teljesen jól bevált, de durván tömény alapozónak, teljesen korrektor állagú. (Stiftként felkenve szerintem élőben pocsék, fotón szép csak, törik, mászik, csúszik és egyszerűen csak vakolat hatású; ecsettel óvatosan leszedve belőle és azzal felvíve okés az eredmény.) A második bőr nem reklám szöveg, tényleg olyan tömény, hogy egy plusz réteget húz az arcra. Az orromon kicsit könnyebben kizsírosodik, úgyhogy óvatosan használom, a kevésbé zsíros helyeken nem volt vele bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 22.

fritz.aniko

2020. július 5.

UPDATE: időközben rájöttem, hogy miután ezt használom sokkal több a mitesszerem. Kukában landolt, 4 csillagról 1-re módosítottam. Nem azért kenem magam bármivel, hogy patis legyek.

EREDETI: Olyan mint a max factor pan stick, csak annyi különbséggel, hogy ez kevésbé olajos. ( azt csak száraz bőrre és ezt írják is a csomagoláson)

Nagyon gyorsan lehet vele dolgozni. Brutál pigmentált, kb. mint egy korrektor.
Nagyon zsíros bőrre szerintem ez a no way kategória. Nálam vegyesen még elmegy.
Hátránya, hogy ha egy kicsit több az anyag, az borzasztó maszkhatást eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 5.

Nagyon gyorsan lehet vele dolgozni. Brutál pigmentált, kb. mint egy korrektor.
Nagyon zsíros bőrre szerintem ez a no way kategória. Nálam vegyesen még elmegy.

KozmaNikolett2001

2020. július 2.

Nekem nagyon tetszik ez a termek. Mostanaban jobban szeretem a szilard allagu alapozot mint a folyekonyt. Foleg hogy csak korrektornak szoktak hasznalni es egy ecsettel gyorsan eldolgozom es kesz is vagyok. Konnyen eldolgozhato, es nem okozott eddig pattanasokat. Akcios aron nagyon megeri viszont eredeti aron nem biztos hozy megvettem volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

Maria9254

2020. január 19.

Akkor vettem, mikor a Revolution először megjelent a DM üzletekben. Frissen felkenve nagyon szépen fed és szép, nem túl matt se nem túl nedves hatású. DE két-három óra múlva szétválik az orromon, de nagyon ocsmányul. Próbáltam primerrel, primer nélkül, egy kiló púderrel, semmi sem segitett rajta. Nem tudom miért, de rajtam nem tart sokáig. Szomorúan mondtam neki búcsút, mert nagyon szépen el lehet oszlatni szivaccsal és ecsettel is, és nagy a szinválaszték is belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

HeniM

2019. december 14.

Nekem nagyon fényes lesz tőle a fejem, és olyannak érzem, mint valami maszkot. Erre kell púder, hogy ne legyen maszkos. "Elfogyasztom", de nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Gingerbread21

2019. október 31.

Ha hiszitek, ha nem bronzosítónak csodálatos!! Én alapozónak rendeltem tavaly nyáron de túl sárgás volt rajtam így kipróbáltam krémes bronzernek. Nagyon könnyen eldolgozható, szépen együttműködik a por állagú termékekkel és ott marad az arcon +10 óra után is :D Nem gondoltam volna hogy ennyire megszeretem, most kezdek a tubus aljára jutni. Amúgy az F11-es árnyalatot használom, úgy vettem észre hogy a legtöbb világos bőrű modellemen szépen mutat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Kincsike04

2019. október 7.

Jól fed , de zsíros bőrre borzalmas. Érzem, hogy van egy plusz réteg az arcomon ami sok púderrel is elcsúszkál és nagyon hamar átfényesedik/lejön. Sajnos amilyen jónak tűnt, akkora csalódás lett. Zsíros bőrűek kerüljék a mindennapokra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 7.

Antioxidánsok: BHT

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Nem ragadós emolliens anyag hidratáló tulajdonsággal, mely a krémet könnyen kenhetővé teszi és selymes érzetet hagy maga után a bőrön. Bizonyos összetételekben nem elzáró filmréteget kölcsönöz a fokozott bőrvédelem érdekében. Egy 10 önkéntessel végzett tanulmányban azt találták, hogy a polydecene-nek van bőröregedés elleni hatása is (legalábbis az ásványi olajhoz viszonyítva, merthogy az volt a viszonyítási alap). Tiszta és hipoallergén bőrpuhító, amely babaápolási termékekhez is ideális.

Mesterséges viasz, mely különböző szénhidrogének komplex keveréke. Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó, megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”)  és bőrpuhító (emolliens) funkciói vannak a krémekben.

Jellemzően ajaktermékekben használt bőrpuhító (emolliens) anyag, amelyet gyakran lanolin helyettesítőként használnak. Nagyon jó a vízmegkötő hatása, valamit kiválóan tapad a bőrhöz és csillogó felületet hagy maga után.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag, mely elegáns, selymes textúrát és jobb csúszást ad a termékeknek.

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Glicerin és zsírsavak keveréke, melyet lágyító és sűrítő szerként, illetve pigmentek bevonására használnak kozmetikai termékekben. A bevonat segít stabilizálni a pigmenteket a formulákban, valamint elősegíti azok könnyű és egyenletes eloszlását a bőrön.