Revolution

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1590 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: winniethepooh, az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2014. július 17.

Lelőhely:   Rossmann, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1590 Ft

Intenzíven pigmentált krémes arcpirosító a Makeup Revolution-tól!

A termék folyékony állagának köszönhetően rendkívül természetes hatást kelt, mivel szinte beleolvad a bőrbe. Könnyedén elhalványíthatod a pirosító széleit így elérve a legtermészetesebb hatást.

Ár: 1590 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
galambhajkuraszo

2014. december 18.

Nagyon kevés kell belőle, nagyon pigmentált. Első alkalommal kicsit túlzásba estem, mert azt hittem egy egész pumpálásnyi kell, de NEM! Egy icipici csepp, éppen hogy lenyomod és elég is, mert nagyon pigmentált! :) Ecsettel nem tudtam eldolgozni szépen, így kézzel szoktam felvinni és utána még ecsettel satírozok rajta kicsit. Az 5 csillagot azért nem kapja meg mert elég műanyagnak tűnik az állaga, bár felkenve egyáltalán nem érződik, de az eldolgozásnál is ez okozza a problémát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 18.

Antioxidánsok: BHT

Kaolin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.