Revolution

Ár:   2250 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Chrissy, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Fényvisszaverő részecskéket tartalmazó sminkfixáló spray, mely természetes ragyogást ad az arcnak, növeli a smink tartósságát és hidratál.

Ár: 1490 , Eladó: Csilla123
Állapot: Új, 1x próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Foxpost, Személyes átvétel
Lanie

2019. június 1.

Nekem bejött, kipróbáltam a használatát úgy, hogy egyik nap fújtam a sminkemre a másik nap meg nem és ezt párszor eljátszottam még és a változás elég nagy, főleg a szemsminkem ügyében. Tudni kell, hogy a bőröm nem olajos de a szemhéjamon valamiért mégis nagyon hamar összegyűlik a festék attól függetlenül, hogy mit rakok alá alapként vagy mennyire minőségi a termék amit ráhelyezek. Viszont amikor használom még mindig sokkal szebb délutánra az eredmény mint nélküle, úgyhogy számomra ez a termék pozitív. Nyáron még jövök egy ápdéttel mert nem tudom a nagy melegben mennyire fog szuperálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

macooka

2019. január 26.

Első sminkfixálóm, úgyhogy annyi összehasonlítási alapom nincs. Valóban tartósabb lesz pár órával a smink, mint fixáló nélkül. Kicsit furi szaga van, de szerencsére gyorsan szárad. Az arcom tényleg élettel telibb lesz, nem pedig matt, de szerencsére nem túlzottan. Glitter vagy csillám nincs benne szerencsére.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

ReiShiltenphie

2018. november 15.

Ez az első sminkfixálóm szóval nem tudok mihez hasonlítani. Nem rossz, elég jól teszi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

Piko888

2018. július 5.

A NYX fixálók alternatívájaként szerettem volna használni, mivel könnyebben beszerezhető és valamivel olcsóbb is.
Talán 3-4 óráig fixál, utána gyorsan átfényesedik a smink, a nagyobbik baj, hogy a helyén sem marad meg. Hétköznapokra jó lehet, például munkába azért nem kell brutális sminkfixálás, alkalomra nem. Dewy finist nem tapasztaltam, de ez számomra nem negatívum. Csillámok szerencsére nincsenek benne, legalábbis én nem vettem észre. Elhasználom, mert messze messze jobb mint a Catrice, utána vagy keresek tovább, vagy visszatérek a NYX - hez.
A matt verzióját is beszereztem, azzal is teszek egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

A matt verzióját is beszereztem, azzal is teszek egy próbát.

Chrissy

2018. január 30.

Szuper cucc!Nagyon régóta szerettem volna egy jó sminkfixálót, de hiába böngésztem a KM-et, nem találtam olyat, ami meggyőzött volna a vélemények és az összetevők alapján. A MAC Fix+-al szemeztem, de azt inkább frissítő permetnek titulálja mindenki, mintsem sminket tartósító szakfolyadéknak, ezért inkább lemondtam róla.
Az NYX termékek is szemet szúrtak, nekik van matt és dewy finish változatuk is, a dewy lett volna a nyerő, de nem voltak róla jó vélemények. Most rám tört a ragyogó bőr mánia, mindent elkövetek, hogy egészségtől kicsattanó, üde és ragyogó bőröm legyen, olyan Miss Korea tipikus, mondjuk már inkább Mrs, tekintve, hogy lassan elmúlok 35...Bár a bőröm kombinált még mindig, már korántsem annyira fénylik ki a Té, mint régebben, ahogy múlnak az évek ez egyre kevésbé probléma. (Ne irigyelj, helyette ott vannak a ráncok...) De a ragyogó bőr meg a zsíros bőr nem ugyanaz. Viszont könnyű elérni, hogy a ragyogó zsírosnak tűnjön, míg fordítva ez nem annyira működik ugye.
Böngésztem a neten agyba-főbe, hogy ki csinál már végre egy olyan szprét, ami nem kelt poros, maszkos, viaszos, halott, nem igazi stb. hatást. És megleltem ezt. Nem nagyon volt róla sok infó, de végül még youtube videót is leltem és szimpatikus volt a cucc, még ha a prezentáló csaj nem is annyira...
Mindent nem lehet, szóval találni egy olyan sminkfixálót, ami ragyogást ad, meg az összetevői is pengék, meg nem kerül tízezrekbe és elérhető a köz számára is, nem az üveghegyeken túlról a sárkány valaga alól kell beszerezni. Úgyhogy ebben van alkohol, amivel most békét kötöttem. Én amúgy nem fújok az illatanyagokra, nem feltétlen kerülöm őket, pacsizok a parabénekkel is, a szilikonokkal is jóban vagyok, a tartósítókkal is meg tudok békélni, ha muszáj, de pont az alkohol...se külsőleg se belsőleg nem szeretem. Nálam ő az, amit feltétlen kerülök. Ebben meg az aqua után mindjárt ő következik az összetevő listán, hát remek.
De ennek a cuccnak mindent elnézek, annyira megszerettem. Persze, lehetne rajta javítani, permezhetne kicsit szélesebb sugárban, finomabban, lehetne jobb az illata...de így is újra fogom venni, mert abszolút használható, értelmes darab és azt adja, amit elvártam. Kicsit fura az illata, de nem büdös és elég kis ideig érezni, kb. csak kifújáskor. Nagyon nagyon hamar szárad. Szép, egészséges fényt ad az arcnak. Nem olajosat, nem csillámpónisat, nem diszkógömböset. Tényleg természetes ragyogással vonja be az arcot. Nem kellemetlen érzés, rettegtem, hogy az alkohol miatt pergamen feeling lesz a képem, de nem, abszolút semmiféle hasonlót nem tapasztaltam. A sminket pedig tartóssá teszi. Minden ott marad, ahová feltettem. Persze nem atombiztos, orrfújáskor a zsepin azért marad alapozó, de minimális. Én nem használok szemhéjfestéket, és rúzst is csak ritkán, ezzel a spray-vel még nem próbáltam. De minden mást használok. És minden tartós marad, a highlighter is ott marad, ahová felvittem. Direkt kipróbáltam drogériásokkal is és működik.
És érzésre sem rossz, selymes a bőr tőle, nem ragacsos érzetű. Kényelmes viselni, mintha ott sem lenne. Nem fújok persze sokat. Úgyhogy csillagos hatos és ajánlom mindenkinek, aki szeretne egy kicsit ragyogóbb bőrt a matt helyett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1