Revolution

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: winniethepooh, az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2014. július 14.

Lelőhely:   Rossmann, online

Intenzíven pigmentált krémes arcpirosító

A termék krémes állagának köszönhetően rendkívül természetes hatást kelt, mivel szinte beleolvad a bőrbe. Könnyedén elhalványíthatod a pirosító széleit így elérve a legtermészetesebb hatást. Tartós formulájának köszönhetően pedig egész nap ragyoghatnak az almáid! :)

Mackobunda

2015. november 17.

Paletta mellé kaptam ajándékba egy nagyon szép rózsaszín árnyalatban. Erősen pigmentált, krémes, jól kenhető. Jól el kell dolgozni, nehogy foltos maradjon. Egy idő után nagyon megolvadt a termék és természetesen letörött a teteje...Elhasználtam az egész tégelyt. Meg lehet szeretni, de maradok a pornál, habár a krémpirosítók tartósabbak, mint ahogy ez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

soiree

2015. február 1.

Én is nagyon szerettem, ár-érték arányban valóban kiemelkedő. Számomra pont annyira krémes amennyire kell, tartós, szépek a színek, jó vele dolgozni. Egy negatívuma van: a csomagolás nálam hamar feladta, megkopott, eltört, lejárt így a teteje, ami nekem nagyon kényelmetlen mert sokat utazom, így kuka lett a vége. Ám emiatt nem akarom lehúzni, az alacsony ár miatt valahol spórolni kell..., szóval nem vonok le tőle csillagot, mert maga a termék szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 1.

Nuss

2014. november 29.

Néha elkap megcsap valami isteni sugallat, hogy egy bizonyos termékre van szükségem. Valahogy így volt ez a krémpirosítókkal is, egyszer csak azt éreztem, hogy erre szükségem van. KELL.

Lelövöm előre a poént: a döntést nem bántam meg, nagyon a szívemhez nőttek a MUR krémpirosítói. A csomagolása egyszerű, jól záródó műanyag, és hatalmas plusz pont, hogy fóliázva érkezik a termék.
A színek nagyon jók, hétköznap hordható, jól kihasználható darabokról beszélünk. Természetes színek vannak a kínálatban, semmi bohóc effektus.
Egy RT utánzat ecsettel szoktam eldolgozni - nagyon könnyű eloszlatni, eldolgozni és könnyen építhető termék. Kezdő sminkelőknek nagyon jó befektetés.
Tartós.

Ár-érték arányban szuper, kb. fél éve használom naponta-kétnaponta, és alig fogyott belőle valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

Tartós.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Caprylic/Capric Triglyceride, Isohexadecane, Paraffin, Synthetic Wax
Emulgeálószerek: Glycol Montanate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene
Színezékek: Red 6 / CI 15850, CI 77492, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol