Revolution

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1590 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pumpkinhead, Módosítva: 2015. március 30.

Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1590 Ft

Matt hatású szájfény

• Fedése rendkívüli, akárcsak a tartóssága.
  • Kellemes érzés az ajkakon és egész napon át puszibiztos.

Ár: 1590 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

lide81

2018. március 7.

Az előző véleményeket elolvasva, hát..huh, ritka, ha én felpontozok egy mások által lehúzott terméket. A Depravity árnyalat van meg, és rajtam Colourpop szinten teljesít. Ivást, leveseket gond nélkül kibír, a zsírosabb ételek után megkopik az ajak belsején. A The Balm jobb, de 5x ennyibe kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 7.

annapanna

2016. július 28.

A velvet red arnyalat van meg nekem, brutal jol nez ki felkenve, igazi melyvoros. Az applikatora nekem bejott, sokkal jobban kezre all, mint a sleek matt ruzsainak applikatora, es nem is csikoz annyira. Egy retegben kicsit atlatszik, ket retegben viszont hamar elkezd leperegni. Az eves eleg bajos vele, inkabb csak iszogatashoz ajanlanam 😅 Nagyon hamar szarad es nekem nem is szaritja a szam. Osszessegeben nem bantam meg, hogy megvettem, mert gyonyoru a szine, de bajos kicsit a viselese es nem is a legtartosabb matt ruzsom, igy nem hiszem, hogy mas arnyalatra is beruhazok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

murczinodett

2015. július 20.

Ez a termék egy forintot nem ér...csak egy színben van meg hálistennek. Felkenem a számra és nem egyenletes a szín....ááááá szar

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

csoknyom

2015. július 18.

A Depravity szín kihagyhatatlan volt számomra, de örülök, hogy csak ezt az egyet rendeltem belőle, mert valóban a Sleek matt szájfényeivel összehasonlítva elég gyengécskének bizonyul! Kellemetlen viselet, nehéz építeni, és darabkákban kezd lejönni a szájról, sajnos van, mikor már előkapok egy zsepit és letörlöm az egészet ahogy van, Carmex után kutatva... tehát a szép szín, és minőség összeadva nekem 3 csillagot ér, főleg, mert rájöttem, hogy tusvonalként extrém sminkekhez remek! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

eSophie

2015. április 28.

Nekem bejött, de csak abból a szempontból, hogy végre egy sötétebb színt a számra tudok kenni és nem mászik el azonnal, de nem tart egész nap. Én nem éreztem a szárító hatását, igaz ritkán használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

lysza1985

2015. március 30.

Én szeretem, ha egyszer megszárad, a helyén marad, evés -ivás után is. matt, de nem szárít brutálisan,

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 30.

vargaiwu

2015. március 30.

Szerencsére csak egyet rendeltem meg belőle mert elég nagy pénzkidobás volt. Egyetlen előnye hogy gyorsan szárad de amúgy nulla. Nagyon durván szárítja az ajkaimat, egyáltalán nem tartós és nem kopik hanem darabokban pattog le az ajkamról. A kellemes érzés nálam azt jelenti hogy nem érzem a rúzst. Ez viszont idegesít hogy rajtam van.

A sleek matte me rúzsai kb ebben az árban mozognak és kismilliószor jobbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 30.

A sleek matte me rúzsai kb ebben az árban mozognak és kismilliószor jobbak is.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Paraffin, Isododecane, Cetearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 27 Lake, CI 42090, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Színezék. Piros.