Revolution

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   25 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cyrus, Módosítva: 2019. július 25.

Lelőhely:   Rossmann, online
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Tökéletes fedést és matt hatást biztosít a Makeup Revolution új folyékony alapozója. Az alapozót a kezeiddel, alapozóecsettel vagy akár benedvesített sminkszivaccsal is felviheted egy vagy több rétegben. A tartósság növelése érdekében használd sminkalapot, púdert és sminkfixálót.

Laroselly

2019. február 10.

Ennél rosszabbat még sosem használtam. Szerencsére ajándékba kaptam a notinotól. Primerrel sem marad meg az arcomon, fedése 0 egy nagyon minimális színkiegyenlítés. Jobb a garnieres bb krém. Több a fedése mint ennek....ráadásul nagyon szárít és minden pattanásom csak jobban látszik tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

fannipanni

2016. február 10.

Semmi fedése nincs, úgy érzem, hogy a bőröm megfullad tőle. Néha használom alapozó világosításra, de olyankor garantáltan megjelenik rajtam másnap egy-két gyulladt pattanás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

Nuca

2015. december 23.

Én szeretem, nincs túl nagy fedése. Akinek nincs sok bőrhibája és szereti a természetes megjelenést annak használható, inkább egy BB krém és nem alapozó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 23.

nickye94

2015. október 26.

Sokat nem ér,fedése szinte nincs is,ráadásul nem is tartós,nehezen oszlatható el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

t.magashazytimi

2015. október 18.

Itt olvastam ,hogy nem nagy a fedése és nekem pont erre volt szükségem. Az árnyalat jó lett (ivory) és nagyon szeretem.,hogy éppen csak egy kicsit egységesít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 18.

eSophie

2015. április 28.

Tényleg olyan mint egy BB krém, sokat nem ér, nekem csak azért tetszik, mert kicsit egységessé tudom vele tenni a bőrtónusom, de mégsem olyan mintha vakolat lenne az arcomon. Nézőpont kérdése.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

gombolyag

2015. április 10.

Hát ekkorát én még nem csalódtam alapozóban.. A legvilágosabb hideg bőrtónusra való árnyalatot rendeltem (Cool Ivory). Kinyomtam egy keveset a kézfejemre, mondom óóó ez szuper, telitalálatos az árnyalat. Ahhaaa, aztán elkentem... semmi.. nulla. Nem volt rajtam semmi smink, mondom kipróbálom az arcomon is, hátha ez volt a baj. Hát nem kaptam sokkal jobb eredményt. Konkrétan elkenem és olyan mintha egy sima arckrém lenne, mintha beszívódna. Nem is igazán mattít, de ez már nem lepett meg. Fedése csak annyi van, mint egy gyenge BB krémnek. Kétszer is próbálkoztam vele, próbáltam kézzel is és ecsettel is. Végül abban állapodtam meg magammal, hogy jó lesz világosítani az alapozómat...

Update: Borzasztóan mérges voltam amikor az előzőket írtam, azóta néha használgatom hogy elfogyjon. Ez a gyenge BB krém fedés arra pont elég, hogy amikor csak kevés bőrhibám van és nincs kedvem magamra kenni 1 kiló alapozót mert nem olyan helyre megyek, akkor egy picit talán egységesíti a bőrömet, és egy kis korrektorral meg púderrel használható. De mivel ez nem BB krémnek van hirdetve, ezért még mindig azt mondom, hogy nem éri meg. Nagy jóindulattal egy vékonyka hármas...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.

murczinodett

2015. március 26.

Csatlakozom az előttem szólóhoz...Először azt hittem, hogy megtaláltam azt az alapozószínt, ami teljesen ugyanolyan, mint a bőröm, de rá kellett jönnöm, hogy ennek van színe, de mégse, ami elég értelmetlennek hangzik, de tényleg!!! Ja és kb 2 másodpercig marad matt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol