Revolution

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,5 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bicanka, az összetevőket feltöltötte: vertveres, Módosítva: 2017. február 10.

Kiszerelés:   7,5 g
Lelőhely:   Rossmann, online
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Könnyed púder a sminked fixálásához. Tartós és matt bőrt biztosít egész napon át.

macooka

2019. február 5.

Utazáshoz nagyon előnyös, mert tükör és szivacs is megtalálható a csomagolásában (bár utóbbi semmi extra, de ha épp nincs nálad más, akkor teljesen jó).
Egyébként átlagos pressed púder, néha kicsit ijesztően fehér (még az én arcbőrömön is), úgyhogy jól el kell dolgozni, de egyébként szépen mattít. Nap végére sajnos az orrom már azért átfényesedik, de máshol szépen tart. Az árát megéri, de valószínűleg nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Vanessza0420

2018. december 13.

Tökéletesen mattít, nagyon tartós és könnyen eldolgozható. A kis szivacsért benne nem vagyok oda, viszont a tükör nagyon hasznos a hátán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

Vicus0803

2018. november 23.

Semmi extra, elhasználtam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Semmi extra, elhasználtam

blankasara

2017. október 25.

Juj de menő a csomagolása! :) Mindösszesen 1100 Ft-ért vettem impulzusvásárlásként pár napja, mivel még egyáltalán nincs szükségem új púderre, de yolo, úgyis volt 10%-os kuponom és persze rögtön le kellett tesztelnem a reggeli sminkelésnél. Először megijedtem, hogy nagyon fehér, de szerencsére könnyen el tudtam dolgozni a saját szivacsával is. Tartósan mattít, jóval később kell korrigálnom, mint a korábbi púdereimet. A kiszerelése önmagában is ötöst érne számomra, de szerencsére a belsejéről is csak csupa jót tudok mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

KuliKali

2017. június 10.

Meglepően olcsón bukkantam rá a Rossmanban. A kis szivacsa használhatatlan,de a púder nem rossz. Nem szeretek nagyon púderezni,ha nem muszáj de ha mégis akkor ehhez nyúlok. Szép fedés,tartós. Egy kicsit cakey a hatása,ezért még kitalálok valamit. Lehet egy fixálóval jobb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

Buttercupcosplay

2017. április 15.

Szeretem a csomagolást, a textúrát és a kis szivacsot is benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Szeretem a csomagolást, a textúrát és a kis szivacsot is benne.

ludri97

2017. április 2.

Nagyon cuki kis csomagolasa van, ket arnyalatban vettem meg es meg mindig van belole! Nagyon szeretem, konnyu vele dolgozni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 2.

vertveres

2017. február 10.

A debreceni főtéri Rossmann-ban találtam rá, azóta is minden nap használom. Nagyon sokáig elég, 2 hónap alatt alig fogyott belőle. Kis helyen is elfér a praktikus kiszerelése miatt. Nagyon tetszik benne, hogy a púder, a szivacs és a tükör is elférne, akár a zsebemben is.
Reggel felviszem, estére minimálisan át-át fénylik már a homlokomon, ezt leszámítva nekem nagyon bevált. Plusz pont, hogy cruelty free. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

catcat

2016. december 29.

Szegedi RM-ban futottam bele, és az ára miatt azonnal megvettem. Teszi a dolgát, kombinált bőrön azonban a nap végére sajnos a T-vonalban átfényesedik, sokkal jobban teljesít azokon a részeken egy matt púder :(
Az ára miatt azonban esélyes, hogy újra fogom venni, nem irritált és nem is fulladt be a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

korita07

2016. augusztus 13.

Nekem bevált. Tetszett az is, hogy van hozzá kis szivacska és tükör az alján, illetve nagyon kedvező az ára és nem tesztelték állatokon. Jó a szivacsot oda adtam a húgomnak, mert neki nem volt semmije sem a rimmel púderjéhez és nekem meg van ecsetem. Ecsettel sem porzik különösebben. Kellemes az illata is és felvíve már nem is érezni. Szóval kb tényleg láthatatlan illatra is és jól fixálja az alapozóm. Kezdőknek mindenképpen ajánlom már csak a kompaktsága miatt is. Egy pici hátránya van, hogy könnyen szét tud nyílni, de utazásnál csak egy cellux darabocska és kész. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.