Revolution

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaxi13, Módosítva: 2017. május 10.

Ár:   2090 Ft
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Sminkek szájra

Elegáns, hosszantartó és különleges formulájú rúzs, gyönyörű árnyalatokban.

20 színben kapható

600,- Ft MakeUp Revolution Renaissance Rúzs - Cliche árnyalat
Ár: 600,- Ft , Eladó: Zituska77
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Pesten az V., XIII., IV. kerületben, vagy postázom
800 Ft MakeUp Revolution Renaissance Rúzs
Ár: 800 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy postával/Foxposttal

feketeagnes

2020. november 14.

nekem a nagyon sötét lila, szinte fekete árnyalat van meg, de utálom tiszta szívemből. egyszerűen hordhatatlan, zsíros, és az "illatától" felfordul a gyomrom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 14.

Julifoldvari

2019. július 14.

Prime és Breathing árnyalatokban van meg, a csomagolás gyönyörű, az illat finom, de már bánom, hogy megvettem. Őszintén szólva kicsit drágállom is, és borzasztó krémes, sose szárad le (ami persze lehet, hogy nem mindenkinél baj, de engem nagyon zavar), így mindig minden pohár / kaja tiszta rúzs, és rohangálhatnék újrakenni. Tényleg kicsit olyan mint egy vazelines ajak ápoló. Kár, mert a színek gyönyörűek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Zituska77

2018. július 23.

Két árnyalat van meg, az egyiket (nude színű) vettem, a másikat (bordós) ajándékba kaptam. Érdekes, hogy teljesen eltérő az állaguk. A nude színű nagyon krémes, majdhogynem zsíros, nem lehet szépen felvinni, olyan, mintha cserepes lenne a szám, mégis nehéz érzete van, a bordós csak enyhén krémes, szépen eldolgozható. Hosszantartónak egyáltalán nem nevezném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

ClaryFray

2018. február 12.

Nekem is akciósan sikerült beszereznem 900ft-ért pinkpandán. Ott a színek nagyon csalókák érdemes utánuk guglizni. A rúzs egyébként nagyon krémes, nekem egyáltalán nem szárítja a számat ami ritkaság nálam.:D A "finise" nekem teltebbnek mutatja a számat mint egyébként amilyenek, és amit még nagyon szeretek benne hogy a szín picit beivódik az ajkakba így amikor evésnél kopik egyáltalán nem feltűnő nálam. Régebb óta kerestem egy ilyen korallos árnyalatot és ez nekem egy nagy szerelem lett.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

lovecreams

2018. január 14.

2 árnyalatra csaptam le 808 Ft-ért a Pinkpandán. (Breathe, Prime)
Nagyon krémesek, pigmentáltak és isteni finom kakaó illatuk van. A csomagolás elegáns és letisztult. Kellemes őket viselni, nem szárítanak, viszont az ígéret ellenére sajnos egyáltalán nem tartósak. A beszédet még bírják, aztán az evés-ivás kifog rajtuk. Így csak 4*, de ettől független kedvelem őket és gyönyörű színekben kapható!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

2 árnyalatra csaptam le 808 Ft-ért a Pinkpandán. (Breathe, Prime)

dalmuska

2018. január 1.

Revive árnyalatban rendeltem online, ott egy nude színnek tűnt, viszont amikor megérkezett akkor vettem észre, hogy egy bizony nagyon nem nude, hanem inkább egy olcsó rózsaszín rúzs. Próbáltam megszeretni, tényleg, azonban botrányosan mutat az ajkaimon. Valahányszor felkenem az ajkam úgy néz ki, mintha ki lenne cserepesedve, pedig nincs. Ráadásul a szín nagyon nem áll jól. Nagy hiba volt kiadni érte azt az alig 1000 Ft-ot, szerencsére akciós volt.
Tartósságáról nem tudok nyilatkozni, pár percnél tovább nem volt az ajkaimon, mert tényleg brutálisan rondán mutat. Mindegy is, ez van. Majd máskor óvatosabb leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

snezi

2017. október 10.

2 színem is van belőle. A VOW (egy nude szín) és a REBIRTH (ami leginkább az Ofra Miami Feverjéhez hasonlít - kivéve persze finishben)
Kellemes viselet, nem szárít. Enyhe illatuk van, amit én kifejezetten szeretek, de felkenés után úgyse érzik.:D
Számomra abszolút 5*, szóval lassan rendelem is belőle a következőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 10.

Számomra abszolút 5*, szóval lassan rendelem is belőle a következőt.

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0