Revolution

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   folyékony rúzs: 5,5 ml, ajakkontúr ceruza: 1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 3190 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Ehssty, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Kiszerelés:   folyékony rúzs: 5,5 ml, ajakkontúr ceruza: 1 g
Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 3190 Ft

Fémes hatású folyékony rúzs és színben passzoló ajakkontúr ceruza.

3 árnyalatban kapható

Ár: 3190 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
zita.czinege

2018. március 29.

A vélemények alapján sokkal jobbra számítottam, főleg, hogy volt szerencsém több minőségi folyékony rúzst kipróbálni. Az előnye, hogy szép a színe és viszonylagosan tartós. Evés nélkül kibír 4-5 órát.
De nagyon kellemetlen, nehéz érzés viselni. Végig ragacsos marad, érzed, hogy a szádon van valami ragadós maszlag. Az íze keserű. Nem nyalogattam, de csak úgy beszéd közben is érezni a rossz ízét a nyelveden. Nem venném újra. Ennyi pénzért inkább a Colourpop folyékony rúzsokat ajánlanám, még a külföldi oldalról rendelve is olcsóbban kijön, a minősége pedig sokkal, de sokkal jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

Ppet

2018. január 10.

Honour árnyalatban van itthon. Nagyon játékos a szín, a fény egyaránt. Eloszor idegen, de aztán nagyon megszerettem magamon. Óvatosan kell felvinni, könnyű sokat kenni ezzel az aplikatorral. A ceruza szine viszont eltörpül a szajfeny mellett sajnos.. :(
Ja es egy borkostolos este utan nem maradt ugy fent, mint illett volna, pedig vigyáztam ra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

bubilany

2017. november 30.

Gyönyörűek a színek, és nagyon tartós!!!! Felkenés után pillanatokon belül szárad! Imádom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

vasklaudia

2017. szeptember 8.

nekem a Reign arnyalat van meg ..es ez valami bomba biztos....a masik ket szin a kezemen meg igy 10 ora utan sem tudtam lemosni...hatpedig nagyonsokszor megmostam a kezem
arertek aranyban 5 de lehetne tébb szin :S

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 8.

arertek aranyban 5 de lehetne tébb szin :S

vivcsusz

2017. július 23.

A We Rule, rózsaaranyas árnyalatban vettem meg.
Gyönyörű a rúzs színe, az állaga megfelelő (nem túl folyékony), abszolút nem szárít, viszonylag tartós is és az applikátorral könnyen lehet dolgozni.
A rúzsceruza gyengébb. Nem annyira pigmentált, inkább csak csillámos.

(Barátibb árnak örülnék. De úgy látom, Eszti elérhető áron árulja őket itt.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

A We Rule, rózsaaranyas árnyalatban vettem meg.
A rúzsceruza gyengébb. Nem annyira pigmentált, inkább csak csillámos.

(Barátibb árnak örülnék. De úgy látom, Eszti elérhető áron árulja őket itt.)

natulcien

2017. június 12.

Egy kedves KM-estől jutottam hozzá a we rule árnyalathoz, és nagyon megörültem neki, mert már rég ki akartam próbálni egy metálos hatású rúzst. Azt kell mondjam nem csalódtam, sőt. A felvitele egyszerű, a hatása egyszerűen gyönyörű, és fantasztikusan kopik. Egyáltalán nem feltűnő, és egész tartós. Evés, ivás bármi jöhet és kis korrigálást igényel csak. A szettben hozzá tartozó szintén metálos szájceruza is tökéletes, és gyönyörű. Nem szárítja az ajkaimat, mi kell ennél több. Ár-érték arányban szerintem fantasztikus. Nem egy Bobbi Brown termék, de hát ennyi pénzért nem is azt várja tőle az ember. Ennyiért, ezt a minőséget, és ezt a különleges hatást szerintem más termék nem tudja, így jár a max.pontszám. Szerintem be fogok még szerezni más árnylatot is. A sminkjeim között megtaláljátok, hogy néz ki "élőben".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

Antioxidánsok: BHT