Revolution

Ár:   €4.99   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nreka, Módosítva: 2018. június 21.

Ár:   €4.99
Kiszerelés:   3,2 g
Lelőhely:   Rossmann, online
Kategória:   Sminkek szájra

Krémes, szatén finishű nude rúzs. A márka és a YouTuber SophDoesNails második közös kollekciójának része.

3 árnyalatban kapható: Fudge (csokoládé barna), Cake (rózsaszínes nude), Syrup (barnás nude)

porc3lain

2019. november 12.

RevolutionBeauty.com-ról rendeltem (amúgy mindenkinek ajánlom, hogy ott vásároljon MUR termékeket, mert olcsóbb, mint a Rossmann vagy a PinkPanda, és szuper akciók is szoktak lenni), ez a termék leárazva például 2 font volt. Krémes állagú rúzshoz képest tartós, nem kenődik vagy kopik csúnyán, a diszkrét fénye nagyon szép - legalábbis a Cake árnyalatnak, ami nekem megvan. Illetve bár a csomagolás nem tartozik a termékhez, szerintem az is szuperül eltalált és ízléses.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

macooka

2019. július 2.

Nem vágytam rá különösebben, de a Revolution oldalon olyan jó leárazás volt, ráadásul 3 for 2 akció, kénytelen voltam beruházni a Cake árnyalatra.
Most eljutottam odáig, hogy rettenetesen bánom, hogy a másik kettő nem landolt a kosaramban, ugyanis tökéletes ez a rúzs. Rendkívül krémes, jól kenhető, a színe igazi "my lips but better". Nagyon jól bírja még a kaját is, nem csak az ivást, pedig ezt abszolút nem gondoltam volna egy ilyen krémes rúzsról. Ha kopik, akkor is rendkívül ízlésesen és nagyon vállalhatóan. Tuti, hogy megveszem a másik kettőt is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

zfruzsi

2019. április 8.

A Cake árnyalatban van meg egyelőre nekem, de tervezem megrendelni a másik kettőt is ezalapján. Bár én alapjáraton matt rúzs rajongó vagyok, de azért ez túl csábító volt, így nem bírtam ki, hogy ne rendeljem meg és próbáljam ki. Nagyon tetszik a csomagolása, a textúrája is meglepő módon, a finishe, a színe és az érzete is - egyszerűen tökéletes klasszikus rúzs, csodás színben csodás külsőben. Nyilván nem olyan tartós, mint egy matt rúzs, de jobban bírja a strapát, min gondoltam és szépen kopik, úgyhogy akkor sincs gáz, ha nem tudok azonnal utánaigazítani. Nagyon szeretem viselni és nagyon örülök, hogy megrendeltem, alig várom, hogy a többi is a birtokomban legyen majd!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

chi0731

2019. január 28.

A Syrup és Cake színekben rendeltem meg a rúzsokat, és a Cake lett a kedvencem. Ez a tökéletes, majdnem olyan színű, mint a saját ajkaim, csak mégis jobb szín árnyalat, ami mindenhez megy és minden nap hordható. A tartóssága nem tökéletes, de kellően krémes, így nem szárít. Sajnos a Syrup árnyalat egy kissé sötét lett nekem, így azt elajándékoztam már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

nreka

2018. július 16.

Syrup és Cake színekben rendeltem meg a PinkPanda oldaláról. Nagyon vártam hogy megérkezzen a csomag, mert mindkét szín gyönyörű nude-nak tűnt. Nagyot csalódtam. :( A csomagolás elég gagyi műanyag, amin még túl tudnám tenni magam, ha a rúzs nem emelné ki a szám ráncait. :( A színek sem állnak nekem jól, minél előbb tovább fogok rajtuk adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Booksandmakeuplover

2018. július 2.

Nagyon imádom a mur rúzsait ezért egyértelmű volt, hogy a természetes sem túl rózsaszín sem túl barna árnyalatú cake rúzst megrendelem amikor soph kijott a második collabjaval. Nagyon krémes hidratáló szép Pigment és cuki csomagolás. Tartóssága mivel sima ruzs nem jó de könnyen fel lehet kenni újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Ethylhexyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-1, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Tisztítószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 7 / CI 15850

Ceresin 0 0