Revolution

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: pink sunrise, az összetevőket feltöltötte: alexandra_domotor, Módosítva: 2015. május 29.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Rossmann, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Folyékony alapozó amely második bőrként illeszkedik az arcbőrödre. A fedettsége fokozható, így a hétköznapokra és eseményekre is használható. Könnyedtől, teljes fedettségűig fokozható a fedése. Matt hatású, és minden bőrtípusra bátran használható.

Alapozóvilágosítás egyszerűen

Ár: 8000 ft/17 db sminktermék , Eladó: Adrika91
Állapot: Új, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: Személyes átvétel vagy postázom
Ár: 500ft , Eladó: ownstyle123
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Kisvárda, fizetés: Banki utalást követően posta vagy foxposttal küldöm
herczegno33

2018. november 14.

Nem szeretek termèket lepontozni, mert kifejezetten keresem a pozitívumokat. Itt most muszály, nekem ez kèt használat után a kukában landolt. Egyszerűen használhatatlan volt. Nagyon fura èrzetet keltett a bőrömön, így nem tudtam megszeretni.

herczegno33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Nindzsuuu

2018. július 23.

Alapozót világosítottam vele. Arra tökéletes. Sima alapozóként nem használtam, mivel túl folyósnak ítéltem.

Nindzsuuu

nagyrenii

2018. február 10.

Pink Pandás rendeléshez kaptam ajándékba az 1-es (fehér) árnyalatát. Nekem nagyon jól jött, mert mindig problémám van azzal, hogy az alapozók legvilágosabb árnyalata is sötét a bőrömhöz, ezzel viszont tökéletes lesz a szín. Ha alapozóvilágosítóként pontozom akkor 5*, mert annak tökéletesen bevált számomra. Viszont, ha arra gondolok, hogy ez egyébként önmagában egy alapozó lenne, akkor nem tudom mire vélni ezt a folyós állagot, egy borzalom lehet használni. Így egy közepes.

nagyrenii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

LauuKovacs

2017. augusztus 26.

Pinkpandás rendeléshez kaptam ajándékba, nem tudom hogy csak az enyémmel volt-e a gond de nekem ilyen nagyon folyós állaga van, és nem tudtam szépen eldolgozni. :/

LauuKovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

csudex

2017. július 24.

A 8-as arnyalat van meg, ami tokeletesen illeszkedik a boromhoz. Lehet, hogy azert illeszkedik, mert olyan folyekony es gyenge fedese van, hogy en meg ilyet nem.lattam. szenvedek azzal, hogy hogyan ontsem ki a tartojabol, ne cseppenjen le stb. Ettol fuggetlenul szeretem, mert engem nem zavar, hogy gyenge a fedese, mert tokeletes matte finish-e van. Nem hiszem, hogy ujraveszem, de egynek jo elhasznalni.

csudex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

MakeUpGeek

2016. október 26.

Nem megfelelő árnyalatú, a bőrömnél jóval sötétebb alapozók világosításához vásároltam meg már többször is a 01-es, hófehér árnyalatát. Ahogy azt már többen előttem leírták, nagyon híg, ami egy tömör, nagyon sűrű alapozó világosítása esetén előnyös is lehet, mivel higítja is azt, viszont "normál" állagú alapozóknál nem szerettem használni, mivel sokat rontott azok fedésén és alapvetően megváltoztatta a tulajdonságaikat, ami nem jó pont. Nekem eléggé olajos érzetet nyújtott a bőrömön, mintha pergett volna le ezzel az arcom bizonyos pontjairól (orr, áll) az alapozó... Összességében nem voltam odáig érte, nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni, inkább gondosabban válogatok az árnyalatok között új termék vásárlásakor.

MakeUpGeek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Szaszmancs

2016. augusztus 22.

Szintén alapozóvilágosításra vettem a 01-es árnyalatot. A célnak úgy ahogy megfelel, de nem teljes az öröm, mert nehéz használni, rettenetesen folyik és sokat változtat az alapozó tulajdonságain, furcsa érzete lesz a bőrön. Kényszermegoldásnak jó.

Szaszmancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

vpverapapp2

2016. július 28.

a pigmentáltsága borzalmas, viszont a 01-es pazarul működik, ha alapozóvilágosításról van szó. viszont egyrészt össze kell rázni használat előtt, másrészt meg nagyon híg még úgyis, és sajna egy csomót elpazarlok, mert a kezemen amikor kikeverem lefolyik, stb. és ahhoz képest, hogy ilyen minőségű, NAGYON DRÁGA. az viszont riszpekt, hogy nem egy hatalmas tubusba van csomagolva, hanem ilyen kis szolidan van, és nem azt hiszed, hogy hú de sok alapozót veszel most, és ez nem olyan környezetszennyező csomagolás se.

tehát aki nem alapozóvilágosításra akarja használni, az NE VEGYE MEG. én újraveszem nemsoká, mert sok alapozóm van, ami túl sötét, és amíg nem találok olyan alapozót, ami megfelel nekem (talán nem fogok sohase :D), addig marad ez a megoldás.

vpverapapp2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

app+324

2016. június 26.

borzalmas ...alapozó világosításra vettem meg de arra sem jó mivel híg mint a víz elveszi az alapozó fedését és minőségét de annyira hogyha egy kicsit hozzá érek az arcomhoz volt nincs ...emellett kifénylik 1 óra alatt és pattanásaim is lettek tőle fehéríteni alapozót lehet vele de akkor lesz egy alig fedő nem tartós alapozónk .nem veszem újra az is biztos .

app+324
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 26.

cherry93

2016. május 13.

A 01-es hófehér árnyalata egy igazi csodafegyver a világos bőrűeknek. Téli/tavaszi időszakban szinte mindig használnom kell, és tökéletesen működik világosítóként. Egyetlen problémája, hogy borzasztóan híg, rengeteg mászik bele a kupakba/ki a kupakból, amíg minden fehér foltos lesz körülette.

cherry93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.