Revolution

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sttramara, Módosítva: 2017. november 27.

Lelőhely:   Rossmann, online

32 intenzív, nagyon pigmentált szemhéjpúdert tartalmazó paletta. Tökéletes mindennapi, viselhető színek, semleges és meleg árnyalatokban.

Filepjulia

2020. július 26.

Egy eve vettem, ez volt az elso szemhej palettam. Nagyon szep, pigmentalt szinei vannak, bar a nagyon vilagos szineket onmagaban nem igazan lehet hasznalni, en inkabb csak vilagositasra hasznalom. A csillogo szineket is egy masik szin fole viszem fel, de nagyon szepek igyis

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 26.

merinikolett

2019. augusztus 6.

A leggyönyörűbb paletta amivel csak dolgom volt valaha, imádom a színeit, szépen pigmentált, nagyon enyhén porzik csak. Mivel a mattra vagyok rákattanva ezért a csillogós színekről egyelőre nem tudok nyilatkozni. Imádom használni, ünnepnap mikor kinyithatom 😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

szabonikolett120

2019. május 8.

A csomagolása egyszerű,de gyönyörű.
A színek szépen pigmentáltak,lehet építgetni őket.
Enyhén porzik.
2890 forintot teljesen megért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

A csomagolása egyszerű,de gyönyörű.
A színek szépen pigmentáltak,lehet építgetni őket.
Enyhén porzik.
2890 forintot teljesen megért.

lagreta

2018. december 2.

Tetszik a színösszeállítása, a mattok teljesen rendben vannak, a csillámosak viszont nem a legjobbak, nehéz őket felvinni és nem is annyira látszódnak. Én féláron vettem, annyiért teljesen megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Nindzsuuu

2018. július 23.

Akciósan vettem. Nagyon vártam már. Szerelem első látásra/használatra. MUR minőségű amit én nagyon szeretek. egy picit tényleg porzik, de megfelelő szemhéj alappal és ecsettel korrigálni lehet a porzást. Mint a többi tesójáról erről is el lehet mondani, hogy rendkívül olcsó és ahhoz képest jó termék. A többi palettát is beszerzem. A barátnőim is imádták amikor ezzel sminkeltem ki őket.

Alverya

2018. február 1.

Ez a harmadik Revolution palettám. A színek nagyon szépek, 1-2 világosabb kivételével pigmentáltak is. Kicsit porzik, de nagyon jól építhető és satírozható az összes szín. Nekem a csillogós színek sem okoztak csalódást, mert nedves ecsettel jól használhatók és szárazon, ujjal felütögetve is szép, bár szolidabb eredményt tudok elérni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

b.brigi93

2018. január 12.

Nagyon szép színek vannak benne, lehet benne gyönyörködni. Kár, hogy porzik, és a csillámos színek semmit nem érnek. Nem lehet építeni, satírozni. Ez a paletta arra jó, hogy reggel felhúzza az ember lányát, így a tesómhoz landolt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Netta97

2017. december 5.

Ez a negyedik Makeup Revolution palettám, imádom őket! A színek pigmentáltak eszméletlen nagy választékúak és könnyű velük dolgozni, kicsit porzanak, de ez számomra abszolút belefér. A termék ára meg átlaghoz és minőséghez képest valami eszméletlen. Nem sokára már itthon is kaphatóak lesznek a Dm-üzletekben alig várom :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

LauuKovacs

2017. december 5.

Még csak pár napja használom, a pigmentaltsag lenyűgöző, kremesek a szinek, a csillogosak nem annyira látszódnak ami csalódás picit, az árához képest megfelel szerintem, nagyon jól lehet satirozni és a színek epithetoek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Ethylhexyl Palmitate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 7 / CI 15850, FD&C Red 40, Ultramarines, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.