Malizia

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petra9229, Módosítva: 2013. szeptember 11.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Tusfürdők

Kingácska0807

2017. január 29.

Borzalmas. Akárhány Malizia tusfürdőt próbáltunk ki heccből, mindegyiknek égő viszketés, bőrpír lett a vége, illetve Édesanyám nem gyengén kiömlött tőle. Nem tudom mi bánthatja ennyire a bőrünket,de soha többet nem akarom meglátni a fürdőszobában. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

pampamacska

2016. május 29.

Gyerekkoromban lefekvés előtt ivott langyos tejre emlékeztet az illata, picit parfümös, nagyon kellemes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

Nikike05

2016. január 23.

Krémes, jó illatú
szupi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Krémes, jó illatú
szupi

doriveszter

2015. december 30.

nem használjuk tusolásra, de folttisztításra annál inkább, csodaszer!!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 30.

nem használjuk tusolásra, de folttisztításra annál inkább, csodaszer!!!!!!!

pilluska

2015. március 26.

Nagymamámtól kaptam, és őszintén szólva eleinte nem igazán tetszett az illata, így hanyagoltam. De aztán elfogyott az a tusfürdőm amit kifejezetten borotválkozáshoz szoktam használni, így elővettem ezt. Éééés csodás! Eddig ez vált be a legjobban a borotválkozáshoz, olyan selymes utána a lábam, mintha testápolóztam volna! Az illatával nem tudok megbarátkozni, így a mindennapi tusolásnál inkább a Baleas tusfürdőket használom. Viszont az összetevői, ahogy nézem nem túl szépek..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

MayaBaba

2014. június 30.

Ezt is többször újravettem régebben, bár a pézsmás változat illata jobban tetszik, de ez is nagyon kellemes. Az összetevői nem tetszenek. Ezért 4*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 30.

karakumsivatag

2014. február 16.

Nekem a DM-es tusfürdők a kedvenceim, úgyhogy az 5 csillagot nekik tartogatom. Ami a Maliziában tetszik az az ára és az illata. Tényleg sokáig érződik. Kicsit furcsa, mert nem virág illatú, hanem mosópor illatú:) A bőrömmel így télen nem 100%-ig kompatibilis, de nyáron jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 16.

Judiit

2013. december 24.

Imádom :) Dove tusit váltottam erre. Annyira kellemes, krémes illata van. Jól habzik. A bőröm sem szárítja jobban, mint a Dove.
Az illata pedig hosszú-hosszú órákon át a bőrön marad. Tőlem megy neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 24.

petra9229

2013. október 28.

Tényleg jó áron hozzá lehet jutni, viszont elég hamar el lehet használni. Brutálisan sokáig érződik az illata! még órákkal a fürdés után is. Ha valakit zavar az ilyen (itt a fürdés utáni parfümözésre gondolok például, eléggé keverdhetnek az illatok :) ), az inkább ne vegye meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 28.

Laura19

2013. szeptember 12.

Nemigen szeretem az ilyen krémes tusikat, de ez nem rossz. Az illata nem tolakodó, inkább kellemes. Nekem puhított a bőrömön. 300 ml-es és elég olcsó. Szeretem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Hidratálók: Lactose, Glycerin

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.