Best of Beauty 2019

Malu Wilz

Ár:   5299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 5299 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2012. július 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Alveolashop.com, 5299 Ft

Szempillaspirál a kifejező és tökéletesen "megalkotott" szempillákért. Különleges keféjének köszönhetően pontos, egyenletes alkalmazást tesz lehetővé.

Ár: 5299 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Amea

2018. december 19.

Szép fekete pillákat lehet vele kreálni, nem csomósodik, nem kenődik, nem pereg és nincs pókláb hatás. Igényes a csomagolás, jó a kefe is.
Az egyetlen kritikám, hogy éppen a drámai hatást nem hozza. Ettől függetlenül is szívesen használom és akár újra is venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

EviKicsi

2017. november 4.

Sok éven keresztül hű társam volt a mindennapokban.
Az utolsó tubus viszont csalódás volt. Irritálta a szememet . Felkenés utan egyből szúró, égető érzés volt a szemhéjamban, ami sajnos napról napra rosszabb lett. Most a Avon Luxe spirálját használom pár hónapja
Hozzáteszem nem vagyok Avon rajongó , éppen ezert félve vettem meg, de eddig bevált :)
Irtam is véleményt rola

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

Sok éven keresztül hű társam volt a mindennapokban.
Irtam is véleményt rola

annareka

2017. október 10.

Mindig próbálkozom más spirálokkal is (valahogy nem bírom elengedni a reményt, hogy a tökéletesnél is van jobb), de aztán mindig visszatérek, bánva a hűtlenkedést. Nem csomósít, nem leszek pandamackó a nap végére, érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

AligatorBaby

2016. szeptember 1.

Én a fehér alapjával együtt vettem meg, a kettő együtt mondanom sem kell elég drága volt majdnem 10 ezer, de gondoltam, hogy kipróbálok egy ilyen magasabb kategóriás szempillaspirált is. Először ugye a fehér bázist kentem fel, utána ezt a drámai hatású feketét, ami tetszett benne, hogy tényleg nem ragasztja össze a pillákat , nem állnak össze, a nap végére se pereg le semmi, viszont azért ha őszinte akarok lenni, azért egy ilyen árkategóriától többet vártam, a drámai hatást én annyira nem érzékeltem.... Ez inkább ilyen mindennapi használatra való, de nem ad kicsit sem olyan műszempilla jellegű hatást, hosszítani nem nagyon hosszít, csak szétválasztja a pillákat, és kicsit dúsabb hatást biztosít. 4-est adok, mert nem szárad be, elég régóta megvan már, és tényleg a száradás jelét se mutatja, szóval szerintem még sokáig elég lesz, illetve 30 fokban se hajlamos lepergésre, ennek ellenére újra nem veszem, mert ennyi pénzért, pláne a bázisával együtt többet vártam....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Kardosalfi

2016. augusztus 10.

Nagyon jó szempollaspirál!Szép hosszú,dús pillákat csinál.Nem tapasztja össze a szempillákat,nem póklábas.Használata nem viselte meg a szempilláimat,nem töredeznek tőle.Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Anemone01

2016. augusztus 6.

Szeretem ezt a spirált is a Decoderm után persze. Ez drágább, de legalább nem irritálja a szemem. Szépen íveli a pillákat nem ragasztja őket össze és nem is hullik tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Krisztin02

2015. április 15.

Nagyon szeretem ezt a spirált, tényleg drámai hatású pilláim lesznek tőle :) Tartós, nem csomósodik és könnyen lemosható, a hatóanyagairól nem is beszélve... abszolút 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 15.

molnaragnes1982

2015. január 24.

Ajándékba kaptam egy ilyen spirált évekkel ezelőtt, azóta nem vagyok hajlandó mást használni :) Ha utamba is kerül másik spirál, mindig megállapítom, hogy tényleg ez az igazi. Valóban nem csomósodik, ha a végét járja, egyszerűen csak kopik, kiszárad a kefe, de nem áll össze a festék. Nagyon tartós, de nem lerobbanthatatlan, ami a lemosásnál (jó lemosóval) azért fontos szempont. Sem a szememet, sem a kontaktlencsémet nem irritálja. És a lényeg: nagyon szép szempillákat "csinál", szerintem hosszít is és dúsít is. Abszolút kedvenc!

Update: Hosszú évek használata és az itt leírt véleményem után váratlan fordulat - kipróbáltam a L'oreal Mangát, és bátran állítom, hogy kiütéses győzelmet aratott a Malu felett. :) Amikor elfogyott a Manga, újra használtam a Malut (ajándékba kaptam), és akkor jött a felfedezés, hogy bizony van ennél jobb is. Csak a megszokásoknak könnyen a rabjává váltam, megint :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 24.

acskrisz

2014. január 19.

Most karácsonykor vettem meg magamnak ezt a spirált az itteni hozzászólásokon felbuzdulva:) Lehet, nagy volt az elvárásom épp emiatt, de mikor másnap reggel kipróbáltam, hatalmas csalódás volt. Egy rétegben nem hogy csodát nem tett, de mintha semmi nem lenne a pilláimon. Azóta többször is nekifutottam, már kicsit jobban kedvelem, mint elsőre, de még mindig nem az igazi :( Három rétegben már szép fekete és mutatós, különálló pillákat csinál. De hát kinek van ideje három réteget felvinni reggelente?? :) Az, hogy nem hullik és nem csomósodik tény, de nálam - akármennyire is szerettem volna, hogy Ő legyen a tökéletes, - még az erős középkategóriába sem jutott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 19.

Sparklepony

2012. november 21.

Egy rétegben is szép pillákat csinál, kettőben már tényleg egész lencsibabás szemeket varázsol. Azt imádom benne a leginkább, hogy szerintem akarattal sem tudnék vele póklábpillákat csinálni :)
Emellett azt vettem észre, hogy mióta használom, mintha kicsit nőttek volna a pilláim, és mivel mostanság hanyagolom a ricinusolajat, rá gyanakszom :)
Mellesleg a relatíve hosszú alsó pilláimról sem kenődik le a szemem alá, mégis nagyon könnyű lemosni.

Update 4 hónappal később: letelt a felbontástól számított fél év, felkészültem a nyugdíjazására (bár még egész jól tartja magát ennyi idő után is), és elkövettem azt a hibát, hogy nem őt vettem újra, hanem úgy döntöttem, kipróbálok valami mást. Most már tudom, hogy mégiscsak ő volt az igazi :(
Tanultam az esetből, legközelebb őt választom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

Tanultam az esetből, legközelebb őt választom.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!