Mamonde

Ár:   $5   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bettiiyy, Módosítva: 2020. február 3.

Ár:   $5
Lelőhely:   külföld, online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

2000 ppm virágkivonatot tartalmazó maszk, mely a egészséges fényt kölcsönöz a bőrnek, miközben hidratálja azt.

cintialaura

2020. április 14.

A rózsást pont nem használtam még, de a zöldet, kéket, pirosat és narancssárgát. Összességében jó maszkok, sokat dobnak a bőrképen és tényleg hidratálnak, viszont Nekem a Toas Miracle Laser a holy grail, így ahhoz mérve csak 4 csillagot adok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

Bettiiyy

2020. január 14.

Ajándékba kaptam az egyik rendelésem mellé. Akármilyen gyönyörű a csomagolása, én biztosan nem vettem volna meg magamnak. (Kis butus.)
Ahogy kinyitottam a csomagolást, megcsapott ez a nagyon kellemes rózsaillat.
A fátyolmaszk jól át volt itatva esszenciával, bőven maradt még az alján is. Az anyaga eszméletlen könnyű, puha, annyira vékony és jó minőségű, hogy mikor felraktam a pofimra, alig látszódott, hogy van rajta valami. Nekem kb. egy órát pihent az arcomon, míg majdnem beitta az egészet.
Szépen hidratált, üde bőrt kaptam. Kicsit le is nyugtatta a pattanásaimat.
Az árát sokallom, de végül is nem tudom rá azt mondani, hogy nem éri meg az árát, de én ennyi pénzért már a bőrproblémáimra való maszkokat vásárolnék. Mindenesetre örülök, hogy kipróbálhattam, mert szuper volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Ahogy kinyitottam a csomagolást, megcsapott ez a nagyon kellemes rózsaillat.
Szépen hidratált, üde bőrt kaptam. Kicsit le is nyugtatta a pattanásaimat.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Saccharide Isomerate, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.