Mango

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Illatcsalád: Virágos-fás illat

Összetétel: ribizli, rózsabors, frézia, liliom, pézsma, vanília, pacsuli, szercsendió, vörös áfonya, citrusok, gyöngyvirág, ámbra

A Mango Adorably érzéki, ugyanakkor erőteljes. A neve szó szerinti fordításban annyit jelent „imádni való”.  Főleg a fiatalabb korosztály számára ajánlott.

VickyV

2020. november 26.

Annyira, de annyira imádtam! Amikor nekem volt ilyenem, árban is teljesen vállalható volt, az illata pedig teljesen ÉN. Kicsit pikáns, provokatív, de nem tolakodó, hanem olyan egyedi és nőcis. Fűszeres, de kicsit gyümölcsös is. Nagyon szerettem.
Keresem, így ha valami csodával határos módon valakinél lenne, írjon valamelyik hirdetésem alá pls😄
Update: még jó, hogy hiszek a csodákban😁sikerült egy kis mini maradékot beszereznem, és hát igen... ugyanaz a szerelem, mint anno. Ha ez nicheként futna most, kisebb vagyonokat lehetne rá elkérni. Eddig nem találtam olyan alternatívát, ami helyettesíthetné.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

onessin

2017. március 23.

"A" parfüm! és ez nem túlzás...sajnos már nem nagyon kapható, teszter formában találtam nemrégen az ázsia centerben, rögtön 3 üveggel felvásároltam belőle, mert már hónapok óta kutatta a család összes női tagja...Az árához, és a nevéhez képest hihetetlen illatorgia, és tartós is(pedig rajtam a T.M. Angel-én kívül semmi nem maradt meg eddig). Nekem úgy ajánlották, hogy ez az az illat, ami árad a parfümériákból....:)
A munkatársaim, a pasim, az idegen nő a villamoson, mindenki megkérdezi, hogy mi ez a finom virágos illat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

bullrot

2015. december 27.

Párja nincs!!! Sírni fogok, ha már teszter formában se fog lehetni megvásárolni. 15 éves koromtól velem van, azóta sokat változott a szaglásom, ami régen tetszett, az most már nem tetszik, de EZ, ez konstans. Soha nem fogom megunni, NEM LEHET VELE BETELNI! Eau de toilette, de erős illatú, mint a parfüm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

Cilandi

2015. április 15.

24 éves koromban kaptam. 100% ÉN! 100% szerelem! Nem használtam mindennapokra, inkább csak bulik alkalmával. Nagyon klassz, buja, fás, nőcis egyedi a bőrömön, még a srácok is imádták rajtam! Most újra rendeltem a Luxury-ról, elvileg egy teszter 5700 Ft, remélem tényleg van raktáron és pár nap múlva az enyém lehet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 15.

lilielli

2013. február 9.

Imádom!!! Összesen 4-szer vettem meg. Emlékszem, elsőre még 4800 Ft volt, de utána kevesebbe került a dm-be, ott már nem lehet kapni... Tényleg van a Müllerben?? Olyan szép időszak volt, amikor csak ezt használtam... Úgy sajnálom, hogy kidobtam az üvegét!! Mindenki kérdezte tőlem, hogy mi ez a jó illat...... Ez tényleg a nagybetűs "PARFÜM". Szerintem idősebbek is használhatják...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 9.

krisztinka88

2012. szeptember 6.

A Müllerben lehet kapni. :) Nagyon szeretem, igazán tartós, különleges. Kesernyés, de nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Benzyl Salicylate, Lyral, Linalool, Coumarin, Citral, Geraniol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.