Manhattan

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sziiszaa, Módosítva: 2011. szeptember 13.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   külföld

Púder/alapozó egyben. Szárazon feltéve matt hatást ad, nedvesen pedig alapozóként funkcionál.

quika

2016. április 20.

Kifejezetten szeretem, a 17es rose arnyalat passzol, puderkent hasznalom. Valoszinuleg ujra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

kukumaluthch

2016. április 15.

A Manhattan clearface púder után ezt kezdtem el használni, nekem ez már annyira nem vált be, gyorsan kiszárította a bőrömet, ahol túl száraz volt vagy bizonyos idő eltelte után túl zsíros, ott foltosnak tűnt az arcom. Egyszer vettem, gyorsan el is fogyott sajnos a clearface púderhez képest.
Jól fed, de kombinált bőrre szerintem nem való, nekem nem volt az igazi. De nem mondok le a Manhattan termékekről! :)
***

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

***

tellmeastory95

2016. március 27.

Kedvelem, mert a halvány bőrömnek megfelelő púdert nehéz találni. Ennek a porcelán változatát használom, nem rossz, de órákkal később már összecsomósodik az arcom zsírosabb részein, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 27.

kat

2016. február 24.

Réges-rég, még a Krémmánia és a '10-es évek előtt használtam évekig ezt a púderalapozót. Mindig szárazon vittem fel, nedvesen egészen vakolatszerű volt a hatása. Még púderként használva is könnyű volt vele túlzásba esni, én a hozzá járó szivaccsal használtam, és néha elég természetellenes lett a végeredmény. Ha most használnám, biztosan egy tömött ecsettel ütögetném a bőrömbe. Elég erősen fed, manapság már se szükségem, se igényem nincs erre. Óvatosan használva nem rossz, de vannak ebben a kategóriában sokkal jobb termékek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 24.

maow

2016. február 24.

Egy darabig nagyon szerettem, mert jó volt a fedése, de aztán észrevettem, hogy akárhányszor használom, pattanásos lesz a bőröm. Ez mondjuk lehetett a mellé adott szivacstól is, pedig többször is kimostam. Sokáig árválkodott a polcomon, végül félig elhasználva kidobtam. Soha nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 24.

szonjahun

2015. december 10.

Régen használtam és szerettem. Jól fedett, passzolt a színe, nem szárított, nem irritálta a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

monique001

2015. november 7.

Ez volt nekem AZ alapozó. Gyönyörű porcelánbőrt varázsolt, a tág pórusokat is eltüntette, nagyon tartós volt, és a 17-es szín tökéletesen egyezett a bőrszínemmel.
Alapozóként nedves szivaccsal használtam, így, havi 2-t kellett vennem- ez az árát tekintve nem volt kevés, de csak ezzel éreztem azt, hogy szép a bőröm.
Teljesen lesújtott a hír, hogy a Manhattan kivonul az országból, már csak neten lehet majd ilyet rendelni. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 7.

Nittuska

2015. október 21.

Régen használtam ezt mikor extra pattis és zsíros volt a bőröm. Arra emlékszem h szerettem ezt mert tényleg tette a dolgát, 8 óra munka alatt 1x kellett frissítsem.
Viszont 2 hetente fogyott..
Most h már nagyjából helyre jött az arcom lehet ismét kipróbálom, nem használok mindennap sminket, általában hétvégén így tovább is tartana

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

Viszont 2 hetente fogyott..

adri1021

2015. szeptember 12.

Nagyon szeretem! Én púder ként használom! Szépen mattít és jó a fedése! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Nagyon szeretem! Én púder ként használom! Szépen mattít és jó a fedése! :)

vargakrisztina1225

2015. szeptember 2.

imádom !! 2 árnyalat van 16 kicsit világosabb +17, a 16-os nedvesen használva valami hihetetlen jo a szem alatti karikáimra, jobb mint bármilyen korrektor, amit eddig használtam, most a 17-est használom az arcomra, de télen sztem jo lesz a 16 is , biztos , ujra veszem majd :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.