Manhattan

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sziiszaa, Módosítva: 2011. szeptember 13.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   külföld

Púder/alapozó egyben. Szárazon feltéve matt hatást ad, nedvesen pedig alapozóként funkcionál.

Maanina

2015. augusztus 11.

Számomra ez is maga a csodaszer, mert fantasztikusan működött az egyszer púder-egyszer alapozó kombó. Én általában nedves szivaccsal vittem fel, egész nap kitartott. Nyáron egyszer-kétszer frissítettem a sminkem napközben, de mindig kitartott estig. Külön jó pont, hogy nem tömíti el a pórusokat, és nagyon természetes a fedése.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

sziiszaa

2015. július 9.

Értelemszerűen nem olyan tartós, mint egy alapozó, de ha az ember ráfrissít 1x-2x, akkor nem lesz gond. Én nem szeretek alapozót használni, valahogy béna vagyok hozzá színválasztásban is és használatban is. Az én bőröm nem pattanásos inkább az orromon vannak néha mitesszerek melyek ez a púder tökéletesen elfed, nem csillog a bőröm, nem zsírosítja és olyan láthatatlan. Ha bulizni megyek, vagy erősebb sminket igénylő helyre, akkor a szivacsot benedvesítem és máris alapozóvá válik. Nekem tökéletes, bele vagyok szeretve teljesen. Enélkül sehová sem megyek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

Diaaa

2015. július 9.

a rengeteg kipróbált púdet közül ez tetszik a legjobban

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

a rengeteg kipróbált púdet közül ez tetszik a legjobban

Vichy

2015. június 20.

Anno örök darabja volt a kezdő sminkkészletemnek. Nagyon szerettem, iszonyat zsíros és pattanásos volt a bőröm tinikoromban, de ha ezt használtam púderként akkor szépen elfedte a tökéletlenségeket. Bár így is kellett egy kis korrektor a fránya patikra. Jaj és iszonyat lassan fogyott! Nosztalgia miatt, meg mert megérdemli.. 5*. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

Bomibrusi

2015. május 16.

Egyértelmű csodaszer :) Az 5perces sminkem egyik hozzávalója :) már évek óta :) Az apróbb hibákat tökéletesen, egyenletesen fedi. A hozzá való szivacsot sosem használtam, az ilyeneket nem szereti a bőröm, ezért ki sem próbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

pudinggie

2014. szeptember 28.

Régebben használtam, nagyon meg voltam elégedve a fedésével, plusz azzal, hogy egyáltalán nem tömíti a pórusokat. Aztán valahogy úgy alakult, hogy átálltam a CC-sima púder kombóra, de bátran visszatérnék hozzá :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

sarah1998

2014. augusztus 1.

Nagyon jól bevált! Remekül mattosít és fixál. Nem tudom hogy újra veszem-e. Lehet megpróbálkozom egy olcsóbbal. Bár eddig szuperül helyt áll

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

Brock-baba

2014. július 26.

Már évek óta ezt használom, és nagyon szeretem! Jó a színe, nem üt el a bőrszínemtől, jól fed, bár én csupán a zsírosodásra hajlamos területeken használom és csak egy picit viszek föl, elfedi még az esetleges nagyobb méretű pattanásokat is. Én csak az ujjam hegyével viszem föl szárazon, és nekem így tökéletes. Majd fél évig elég. Biztos, hogy megint újra fogom venni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 26.

nittaa00

2014. május 31.

Ezt használom már egy jó ideje, én sem tudom ecsettel felvinni csak a szivaccsal, amúgy nálam ez sem tart sokáig max 3 óra hamar zsirosodik az arcom :( a fedése hááát nem a legjobb de ennél jobbat MÉG nem találtam de azon vagyok.
-1 pont az ára miatt.
-1 nem tartós (nálam)
-1 nagyon por állagú, még a kis ször szálakon is meg látszik.
Tehát kap 2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 31.

-1 pont az ára miatt.
-1 nem tartós (nálam)
-1 nagyon por állagú, még a kis ször szálakon is meg látszik.
Tehát kap 2*

galambgitu

2014. május 7.

4 eve ezt a pudert hasznalom , kisebb megszakitasokkal. Probaltam olcsobbat a manhattantol,mert ez a 2az1 ben csak fel honapot bir nalam kb,de mar inkabb veszek 2 ot havonta mert ennel jobb pudert meg nem talaltam a boromhoz !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.