Manhattan

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sziiszaa, Módosítva: 2011. szeptember 13.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   külföld

Púder/alapozó egyben. Szárazon feltéve matt hatást ad, nedvesen pedig alapozóként funkcionál.

oszibarack

2014. május 7.

Tokeletes! :) Gyonyoruen fed, mattit, tartos, nekem jo sokaig kitart egy tegely, nagy szinvalasztek van belole, es a csomagolasat is imadom. Egyetlen szepseghibaja, hogy nem tul olcso, de abszolut megeri az arat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 7.

angi9207

2013. szeptember 9.

Tegnap vettem, kicsit félve. A 17-es Rose árnyalatot hoztam el, mert elég világos a bőröm, de az alapozómtól picivel sötétebb árnyalatot akartam. A Bourjois Healthy Mix Serum alapozó fölé, ami az 52-es Vanilia, TÖKÉLETES! :) Mivel az alapozó kicsit világosabb, mégis egyenletes bőrképet ad, ez a púder csak tökéletesít rajta! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

Lara5

2013. július 18.

Imádom, gyönyörűen fed, mattít és viszonylag tartós is. Külön dícséret a tükörnek és a kis pamacs tartónak. Amúgy én ezt a púdert kizárólag csak a pamaccsal tudom felvinni, valamiért az ecseteten nem tapad meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 18.

electropanic99

2013. június 2.

Eddigi legjobb púder amivel találkoztam: tökéletesen fed, de nem lesz tőle vakolat effektes az arcom, és a színe is meglepő módon, majdnem teljesen tökéletes árnyalatú. Általában 8-10 órát simán túlél. Ha elfogy biztosan veszek még belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

Gituka

2013. május 15.

Én is több mint 3 éve használom, mióta rátaláltam nem használtam még más púdert! Fehér bőröm lévén , sokáig kerestem a megfelelő púdert, és a bézs árnyalat tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

floracska6

2013. április 11.

Igen, én is Németországban vettem és fele annyi még mindig, mint itthon (amit mondjuk zárójelben megjegyzem felháborítónak tartok) de nagyon szeretem! Szerintem lefölözi sok kétszer ennyibe kerülő társát (pl. sok Astor vagy Maybelline púderalapozót). Én a Rose árnyalatot használom már több éve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

Gabriella92

2013. március 15.

Németországban vettem, 5 euro körül volt az ára (kb 1500 forint), itthon kétszer ennyibe kerül.. de még ennyit is kifizetnék érte, mert nagyon szeretem. Imádom az egyszerű, letisztult megjelenését, és a szivacsot rejtő kis rekeszt az alján és azt hogy ilyen nagy tükör is van hozzá :) Szóval a kivitelezése is 5 csillagos, na meg nagyon szépen is fed. Csak púderként használtam eddig, majd egyszer alapozóként is kipróbálom. Nálam abszolút nyerő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

baobe

2012. december 18.

A boltban nagyon tetszett. Nagy színválaszték, találtam megfelelő árnyalatot. Bár kompakt alapozó, kipróbáláskor szépen el tudtam oszlatni a mintát a kezemen, jól fedett, kellemes tapintású volt a bőröm utána. Rögtön beleszerettem, megvettem. Este bekukkantottam ide, hogy megnézzem, másoknak hogy' tetszik. Megláttam az alumíniumot. Másnap fejvesztve rohantam vissza a boltba. Nagyon rendesek voltak, kicserélték. (Még jó, hogy nem próbáltam ki itthon, mielőtt megnéztem volna az összetevőit, meg - szerencsére - nem is olyant vettem, amibe a boltban már beleturkált volna valaki. Ezt vásárláskor mindig ellenőrzöm, mert persze ez se volt se leragasztva, se lefóliázva.
(Mikor ellenőriztem, láttam egy olyan darabot, amelyikbe egyszerűen mélyen belekaristolt valamivel valaki. Pedig ott volt a minta is. Soha nem fogom megérteni az ilyen embereket.)
Tanulság: mielőtt megveszünk valamit, érdemes utánanézni az összetevőknek, véleményeknek. Amúgy a boltban, ha akartam volna, se tudtam volna megnézni az összetevőket, pont arra volt ráragasztva a magyar tájékoztató.
5-öst kapna, ha nem lenne benne alumínium, az egyetlen próba után is, mert tényleg nagyon szép, egyenletes lett (a kezemen) a végeredmény. Akit nem zavar az alumínium, annak bátran ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 18.

Glara

2012. november 9.

A peach árnyalatot használtam még a BB rém korszakom előtt, mikor gyorsan kellett elkészülnöm. Hétköznap pár órára nem rossz, de ahogy írták is, alapozó helyett kevés a fedése, alapozó (BB) fölé pedig már sok. Mostanság a szemem alá használom, a halványabb karikákat szépen eltünteti, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 9.

diahlin

2012. november 4.

Sokszor újravettem ezt a púdert, mert szép egyenletes fedése van, csak aztán problémák lettek a bőrömmel (egy gyógyszer miatt), és úgy már alapozó helyett kevés volt, alapozó fölé pedig sok. Nem tettem le arról, hogy ha véget ér ez a kemikáliás év, akkor megint beszerzek belőle. Elégedett voltam a hatásával, a csomagolás pedig nagyon ötletes és praktikus, a beépített tükörrel és a szivacsot rejtő kis fiókkal. És még az ára is korrekt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.