Manhattan

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sziiszaa, Módosítva: 2011. szeptember 13.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   külföld

Púder/alapozó egyben. Szárazon feltéve matt hatást ad, nedvesen pedig alapozóként funkcionál.

PaperMama

2012. augusztus 11.

Alapozó/ BB-krém fölé használtam egy időben, de soknak érzem (alapozó fölé aztán pláne), maszk-hatású, könnyedebb púderek után kellett néznem. Kétségkívül nagyon jól fed és szépek az árnyalatok is. Sajnálom is, hogy meg kell válnom tőle mert 21-es sunbeige árnyalat tökéletesen passzol hozzám. Problémás időszakban esetleg újra elővenném, bár azért azt remélem erre nem kerül sor:D Vizesen, alapozóként még nem használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

ashley

2012. július 30.

Nagyon jó púder, tartós és nem irritálja a bőrömet. Nem kelt maszk hatást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

Nagyon jó púder, tartós és nem irritálja a bőrömet. Nem kelt maszk hatást.

peachcricket

2012. május 11.

Nagyon szerettem, évekig ezt használtam púderként, de nyáron nagyon sok volt és az összetevők ismerete után már nem hiszem, hogy újra megvenném. Pedig ennél a terméknél találtam meg a bőrőmhöz tökéletesen passzoló színárnyalatot (16 beige) aki esetleg tud másik márkában ilyen árnyalatot megoszthatná velem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 11.

Lidu

2012. április 16.

Púderként és alapozóként is használhatatlan számomra. Totál maszkhatás, ráadásul a nem túl nagy pórusaimat teljesen és szépen kiemeli,mivel nem lehet eldolgozni a bőrbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 16.

kawa.kriszta

2012. április 14.

Nálam alap darab. Nagyon szeretem, gyorsan lehet vele dolgozni, én inkább alapozóként használom nedvesen, szépen fed. Szárazon maszk hatású. Nekem kissé szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 14.

simáncsakFanny

2012. április 10.

már a második adag fogy belőle :), a garnier bb-je fölé használom púderként, vékonyan a sigmás duo fibre ecsetemmel(: nagyon szeretem és akár egész nap bírja de a T-zónában azért néha érdemes újrapúderezni(:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 10.

Barbossa86

2012. április 3.

Gimis korom óta ezt használom a karikák elfedésére a szemem alatt,és ennél azóta sem találtam jobbat!Bármivel próbálkoztam...méreg drága korrektorok, alapozók...
Vizes szivaccsal viszem fel,és tökéletesen fed!Nem lesz ráncos a szeme tőle,nem szárít és nem ül meg a kis redőkben!Nálam csillagos 5-ös

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 3.

Dasha

2012. március 23.

Elég erős a fedése, amit én szeretek, viszont sajnos látszik is és szárít, Elhasználtam már belőle pár dobozzal, de mégsem érzem, hogy 100%-ban illeszkedik az én bőr típusomhoz. Zsíros bőrre biztosan szuper

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 23.

Odil

2012. január 29.

Maszkos, furcsa, kellemetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 29.

Maszkos, furcsa, kellemetlen.

Rea

2011. december 29.

Szépen fed!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 29.

Szépen fed!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.