Manhattan Clearface

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   11 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: Nikike29, Módosítva: 2013. április 24.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Szárazon púderként használva tökéletesen mattá teszi az arcbőrt a finoman fedő, antibakteriális összetételének köszönhetően. Nedves szivaccsal alapozóként felkenve hosszan tartó matt arcbőrt biztosít.

Eltünteti a pattanásokat, és megelőzi az újak kiakalakulását. Bőrsemlegessége bőrgyógyászatilag igazolt.

szilvia.bano

2019. április 20.

Évek óta használom, csak púderként, primer és bb krém felvitele után és nagyon szeretem. Szép fedése van, de nem túl sok, nem szárít, szerintem a tartóssága is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

Katoka99

2018. május 23.

Én alapozó fölé szoktam használni. Szépen mattítja a bőrt, de még mindig keresem a tökéletes púdert az erősen olajos bőrömre. Átfénylik 2 óra után, kissé foltosodik. Nyárra kis fedésnek el fogom használni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

Kitsyke

2018. március 9.

Fedese semmi, es hamar lekopik... puderkent hasznaltam.. az van rairva hogy megelozi a pattanasokat?! nem! viszket tole a borom, es semmit nem er... lepontozom, nem veszem ujra, ezt biztos nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 9.

csokilany

2017. október 15.

Update: Az egyetlen dekorkozmetikum, amit teljesen elhasználok :D Több éve vettem, mostanában fog elfogyni. Elég kiadós, nem tudom , hogy ebben szerepe van-e annak, hogy mindig csak púdernek használtam. Ha csak simán a bőrömre viszem fel, akkor is szépen egységesít, és hosszú ideig mattít, eltünteti a kisebb bőrhibákat. Ha pedig alapozó fölé viszem fel, akkor még tökéletesebb az összhatás. Ha találok még ebből az árnyalatból valahol (úgy tudom, már csak Müllerben lehet kapni), akkor tutira újraveszem. Nem tudom, hogy a pattanások számát csökkenti-e - szerintem az inkább táplálkozásfüggő -, de hogy nem tömíti el a pórusokat, az biztos.

Mülleres akcióban vettem 1500-ért, és ennyit pont megért, mert nem tervezem minden nap használni, és alkalmi használatú cuccokért nem fizetek többet :) Csak púderként használom, amikor nagyon zavaróan csillog a bőröm, és nagyon szépen mattítja, még órák múlva is. Egész nap nyilván nem bírja, de egy kis igazítást napközben még el lehet viselni. Nekem a Natural árnyalat van meg, nem pont a bőröm árnyalata, de szépen illeszkedik hozzá. Úgy érzem, hogy a pórusaimat sem tömíti el, nem okoz pattanásokat, de mint mondtam, nem használom mindennap.
Alapozóként csak ha nagyon muszáj, akkor fogom használni, mert nekem pici mennyiségnek tűnik, és félek, hogy hamar elfogyna. Ha csak púderként használom, akkor is fed egy kicsit, ez már csak a bónusz :) Nem tudom, hogy száraz részeket kiemeli-e, mert nekem a teljes pofim szokott csillogni a zsírtól :(
Összességében nekem bevált, és nem variálom sem bb krémmel, sem alapozóval, sem korrektorral, csak hidratáló krém után használom (persze ha már az beszívódott).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

jaromikinga

2016. március 26.

Imádom! Akciósan vettem anno, és teljesen megérte, a bőröm színéhez tökéletesen passzol a sand árnyalat, és jól fed, és tartós. Ha elfogy, újraveszem:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 26.

laracroft

2016. március 15.

Lehet, hogy velem van a probléma,de ez az alapozó rajtam kb. fél óráig, ha bírja. Átfénylik, de valami borzalmasan. Kopik is. A fedése gyenge( valójában elsőre jónak tűnik, de fél óra múlva már sehol), mindegy, hogy vizesen vagy szárazon használom-e, de ettől a vizes szivacsos dologtól amúgy is kiráz a hideg, lányok fertőtlenítsetek, mert csak úgy hemzsegnek abban a szivacsban a bacik!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

tfanni

2016. január 3.

Nagyon szeretem! 1-2 éve használom töretlenül. Mindét felhasználási módja csodás, mindennapi sminkem alapdarabja. Sajnálom, hogy Pécsett már nem találom sehol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 3.

smb

2015. december 1.

5-6 éve találtam rá, előtte elég sokat kínlódtam más alapozókkal és púderekkel. Jótékony hatású a bőrömre és jól fed, egész sokáig tartja magát. Főleg szárazon használom, mert púderként jobban bejött, mint a Compact púder (azt kevésbé tolerálta jól a bőröm). Az árát kicsit sokallom, főleg mióta 2000ft fölé kúszott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 1.

Darvulia24

2015. október 2.

Sziasztok ha van vkinek ilyen termeke 76 sand szinben kerem irjon a darvulia24@gmail.com email cimre. Megveszem, akar hasznaltan is

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 2.

kvitta.girl

2015. szeptember 14.

1000 ft volt kiárusítva a Sand árnyalat gondoltam ennyiért kipróbálom hogy miért 1800 a teljes ára, alapból mindig CV púderét veszem mert púder gyorsan fogy nem szoktam rá sokat költeni,végülis csak színezett por.
Nos a lényeg hogy még a világos bőrömre is tiszta lisztes hatású lett ez a szín, rettentően porol tényleg fullasztóan , nagyon közepes egy termék teljes árát nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Antioxidánsok: Magnolia Grandiflora Bark Extract , Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.