Manhattan Clearface

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: d-i_n-a, Módosítva: 2012. október 30.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanások ellen. All in 1 összetételének köszönhetően arctisztító, arclemosó,  hidratálóként és arctisztító maszkként is használható. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

• Arctisztítógél: Tisztítja a bőrt, eltávolítja a szennyedőzéseket és a sminket. Védelmet nyújt a pattanások  ellen valamint megelőzik azok újboli kialakulását. Antibakteriális és bőrnyugtató hatású. Használja naponta reggel és este.
  • Arclemosó: A pórusok mélyéig tisztítja és felfrissíti a bőrt.
  • Hidratáló tisztítás: Nedvességet juttat a bőrbe.
  • Arctisztító maszk: Maszkként alkalmazva alaposat tisztít és hidratál. Egyszerűen vigyen fel több mennyiséget száraz megtisztítótt bőrfelületre. Hagyja 3 percig hatni, majd bő vízzel öblítse le. Hetente egy-két alkalommal használja.

Vicus

2015. november 16.

Szobatársamét használtam egyszer, gondoltam most megnézem mi ez az all in 1.
1. Arctisztítógélnek még oké, bár annak sem a legjobb, mert teljesen szétszárította a bőrömet (talán az SLS miatt?), húzódott, minden bajom volt. A sminket azt gondolom ezek után rendesen leszedte.
2. Arclemosó: Az nem az arctisztító szinonimája? No mindegy, a fentebbi vonatkozik ide is. Vagy talán úgy gondolják, hogy az az egy darab gömböcske fogja tisztítani a pórusaimat, ami kijött azzal az adaggal, amit a tenyerembe nyomtam? Jó vicc :D
3. Hidratáló tisztítás? Nedvességet juttat a bőrbe? Na jó, erre nem is írok inkább semmit.
4. Maszknak pedig nem tudom ki meri használni, de inkább ne tegye. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Szobatársamét használtam egyszer, gondoltam most megnézem mi ez az all in 1.
4. Maszknak pedig nem tudom ki meri használni, de inkább ne tegye. :D

Alei

2015. augusztus 5.

Egy ideje megvan de csak nagyon ritkán használom, ha 3 percig van az arcomon miután lemosom piros foltos lesz az egész arcom és fáj.. Nemtudom mi lehet az oka... Az illata és az állaga nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

sweeteszter

2012. december 27.

Egy ideje már megvan, de az első 1-2 után nem használtam mert csak még pattanásosabb lett tőle a bőröm. Az illata nagyon tetszett, az állaga is elég jó volt, a kinézete is trendi, de számomra nem volt hatásos. Egyébként a púdere és a korrektora nagyon bevált. Ajánlom mindenkinek :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 27.

svenimeni

2012. december 4.

Nagyon szeretem, de akinek nem nagyon zsíros a bőre mindenképpen használjon utána hidratálót, mert szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 4.

d-i_n-a

2012. október 30.

Ma vettem meg :)
Mivel eddig is Manhattan Clearface termékcsaládot használtam természetesen nem hagyhattam ki ezt az újítást is..Mondjuk eléggé furcsálltam hogy az új megújult dolgok között nem volt és nincsen Arclemosó Tonik/víz. Én azt nagyon szerettem..Aztán rájöttem, hogy miért nincs..ugyanis ebbe bele van "ültetve".
Azért ez az új dizájn nekem nagyon tetszik :D De sajnálom, hogy az újítások következtében olyan termékek is kiestek mint a másik kedvencem a Pórustisztító Gyümölcssavas Arcradír..Még jó, hogy vettem újat..és hogy a másik is egy évig elég volt.. De ugye ez is megvan oldva ugyanis ez maszkként is használható!
ja ugye a 3as kis korrektor is kiesett...na mindegy :D

Nagyon kellemes illata van és nagyon puha utána a bőröm..További véleményt majd még csak hosszabb használat mellett alkotok :)
De mivel nagyon szeretem a Manhattan Clearface termékeket megelőlegezek egy 5*-ot :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 30.

Ma vettem meg :)
ja ugye a 3as kis korrektor is kiesett...na mindegy :D

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, PEG-4, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.