Manhattan Clearface

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2012. június 13.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Megbízható fedőhatás antibakteriális hatóanyagokkal. Hatékonysága és bőrsemlegessége bőrgyógyászatilag igazolt.

B. Évi

2015. január 2.

Összességében: nekem nem vált be.
Viszont ha más másképpen és más célra használná, még lehet jó talán - ezért leírom, mi miatt vettem meg én.
Profi sminkesek a piros pattanások eltüntetésére használják a zöldet. Ezt jó 5let átvinni a 7köznapokba. Én csak nyáron használok alapozót, akkor is csak a homlokomra, márpedig szerintem ez a kis paletta csak alapozóval együtt működik - ha működik... Ugyanis ha csak a pattanásra használom alapozó nélkül, ugyanúgy "előugrik" a lekenegetett rész a natúr arcomból... :)
Kb. 3 éve vettem /most kerül kidobásra/, és akkor sem tetszett: nem hat természetesnek, nehezen dolgozható el az arcon: mivel tulajdonképpen egy nagyon sűrű "kenőcs", + a kevés belőle meg még nem fed rendesen.
Mellé az ecset: felesleges -> egy óriási bumszlira használható, de egy kisebb pattanásra, pöttyre nem elég kicsit a feje...
Nekem ez egy 1 pontos termék - viszont hátha másnak alapozóval bejön, ezért legyen 2 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 2.

Összességében: nekem nem vált be.

noorii

2013. december 9.

Én is 499-ért vettem a dm-ben :) Általánosságban sikerül elfedni vele a nem oda való dolgokat. A szemem alatt viszont nem fed szépen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

keettee

2013. március 11.

Nem találtam sehol a szemhéj alapozómat, és nagyon kellett, addig kutattam amíg rábukkantam erre, sosem használtam csak megvettem :) nem hiszem el mennyire tökéletesen dolgozott a szemhéj festékek alatt, tartósabbá tette a sminkemet mint eddig bármelyik alapom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 11.

Gwendoline

2013. január 2.

Nem jó szerintem... nem is nagyon fedi el a picike foltokat, a zölddel meg egyenesen nem lehet mit kezdeni, talán csak profi sminkes tud... szerintem fölösleges egy termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

SlecckelMarine

2012. július 16.

Én is elégedett vagyok vele. A 2 szín keverékéből gyorsan meg lehet találni az aktuális bőrszínhez passzoló árnylatot + a pirosabb pöttyökre, foltokra egy pici zöldet is keverni kell hozzá így az semlegesíti a pirosas színt. A hozzá adott kis ecset semmire való, ha van jó korrektorecsete az ember lányának, akkor azzal viszont tökéletesen használható!:-) Pattikra nagyon jó, szárítja őket, picit lehúzza a gyulladást is és NEM miteszer/pattanás-képző!:-) Jó a fedése, tartós(kis púderrel), napfényben is alig látszik.
Lassan fogy. Egyenlőre úgy gondolom, ha elfogy tuti újraveszem! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 16.

Lassan fogy. Egyenlőre úgy gondolom, ha elfogy tuti újraveszem! :-)

sztelll

2012. június 21.

Nekem tökéletesen bevált, főleg a zöld része! Ha hirtelen meglátok egy pattanást az arcomon, azonnal bekenem vele, akár egész éjszakára rajta hagyom és reggelre láthatóan jobb a helyzet.Én csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

A méhpempő antibakteriális és a bőr faggyútermelését kiegyensúlyozó hatóanyaga, ma már mesterségesen állítják elő Acnacidol néven. Gyakran 1,10-Decanediol-lal és Sebacic Acid-dal együtt alkalmazzák.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.