Manhattan Clearface

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2012. október 26.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Közepes, erős fedőerejű alapozó, pattanásos, vegyes vagy zsíros bőrre

bandita

2013. november 16.

2012. 04. 26
Erős fedőképességű, tényleg. A szemkörnyéki karikákat is tökéletesen elfedi, de ha vannak apró ráncok, abba azért beleül. Az illata kissé kellemetlen, kár, hogy egyáltalán benne van. A bőrömet ugyan nem irritálta, de mitesszereim szaporodtak, amikor használtam, ennek ellenére időnként használom, télen jól működik az arcomon. Aki azonban nem kedveli az erős, szinte már maszkszerű alapozást, annak nem ajánlom. A bőrhibákat, foltokat, pattanásokat azonban megbízhatóan álcázza akár 5-6 órán át. Egészen természetes árnyalatokban kapható, én pl. találtam tökéletesen egyező árnyalatot a bőrszínemmel.

Erős pigmentfoltjaimra tökétetes, majdnem Vichy Dermablend szerű fedés, kb 1 hónapos napi használat mellett tapasztaltam a kellemetlen mellékhatást, ezért csak néha kenegetem már ezzel az arcomat, amikor különösen hibátlan sminket szeretnék. Napi használatra mitesszeresedésre hajlamos bőrre nem ajánlom.

Két árnyalatom van belőle, a 77 natural és a 75 beige.

2013. 11. 16
A mai napig van belőle a sminkes fiókomban, mert annyira hibátlan alkalmi babaarcot lehet vele gyártani olcsón, és vannak napok, amikor nem tudnék létezni nélküle. Az alkalomszerű, nem folyamatos használat alatt semmilyen problémát nem okozott nálam, el is döntöttem, ha elfogy a meglévő tartalékom, fogok venni a megújult összetételű/csomagolású termékből is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 16.

2012. 04. 26

Két árnyalatom van belőle, a 77 natural és a 75 beige.

2013. 11. 16

beauté

2013. augusztus 31.

Úgy emlékszem, hogy a DM-es pontokért beváltható neszeszerben volt. Először nem is próbáltam ki, mivel meg voltam elégedve a meglévő alapozómmal. Viszont nyáron matt púderrel használva sem tűnt jónak az az alapozó, mert nagyon hamar fénylett az arcom.

Akkor próbáltam ki ezt a Manhattan alapozót és nagyon bevált. Egész nap matt maradt az arcom a legnagyobb kánikulában is. Keveset kell használni, mert picit maszkszerű arcot csinálhat vele az ember. A fedése szerintem erős közepes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Linuxo

2013. június 14.

Teljesen rendben van ez az alapozó. Szeretem nagyon!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 14.

Teljesen rendben van ez az alapozó. Szeretem nagyon!!!

winnie

2013. május 17.

A dm-es akció keretében jutottam hozzá én is, a 77 Natural árnyalat volt a kis táskában. Néhány alkalommal kipróbáltam, felkenés után selymes, púder állagú lesz. A fedése szerintem közepes, zsírosabb bőrre biztosan jó. Most, hogy jó idő van és kevésbé száraz a bőröm, lehet, hogy többet fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 17.

Vikcike

2013. április 9.

Két árnyalat van meg, a 75-ös és a 77-es. Én leárazva vettem a dm-ben, nem pedig a nesszeszer akcióban. Nem rossz, én szeretem!! Kicsit világos még minkét árnyalat, de napsütés híján a bőröm hamar fakul, 1-2 hét és az árnyalatok tökéletesek lesznek. Amit eddig észrevettem: nagyon matt, nekem elég közepes-erős fedése van, ami pont elég, nem túl természetes a finish, viszont a pattikat, bőrhibákat elfedi, sőt, szárítja is őket! Jóban leszünk szerintem, eddig legyen egy 4-es!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

xxRekaxx

2012. október 26.

Életem második alapozója, de az első amit tényleg hosszú távon nap mint nap használtam. A kozmetikusom ajánlására vettem, és igaza lett, tényleg nagyon jó alapozó. A bőröm egészségesnek látszik tőle, elfedi a pattanások/bőrhibák nagy részét, és egyenletes lesz tőle a bőrszínem :) Nagyon szeretem!
Nyárra viszont nem ajánlom, furán kezdett kopni az orromról. De nekem ettől még 5 csillagos, mert nyáron alapvetően egyáltalán nem használok alapozót :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 26.

e13

2012. október 22.

Nekem a 77-es árnyalat van meg, számomra tökéletesen fed, az illata a tubusból kicsit furcsa, de felkenve kellemes. Először szkeptikusan néztem a kissé olajos állagát, de nagyon jól eldolgozható és szinte egész napon át mattít, bár én mindig teszek fölé púdert is. Nyugodt szívvel adom neki az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 22.

Csipike

2012. szeptember 14.

Nagyon szépen fedő alapozó, tényleg babaarcot csinál, még púder sem feltétlenül kell rá, nekem aztán vannak bőrhibáim, de még korrektor nélkül is majdnem tökéletesen fedett, nem fényesedett a bőröm, szép matt maradt egész nap. Nem csinál pattanásokat, mitesszerképző hatást én eddig még nem tapasztaltam, de még nem olyan régóta használom. Kár azokért a parabénekért, ha azt másra cserélnék tökéletes lenne, így aztán keresgélnem kell tovább, mert így hosszú távon nem használnám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

andrej

2012. augusztus 5.

Erős fedése, kicsit maszkszerű, viszont tini, pattanásos bőrre nagyon jó! Kevés is elég belőle, viszont nincs nagy színválaszték, nekem az is problémám volt, hogy fogta a ruháimat, sálakat, a kezem is mindig alapozós volt. Már váltottam, de amikor használtam, megfelelő volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

Rege

2012. április 26.

Sajnos nincs olyan alapozó, aminek én öt csillagot tudnék adni, sosem voltam bababőrű először a pattanások miatt, aztán meg azért, mert a napérzékenység pigmentfoltokat eredményezett, ezért nehéz egységes bőrtónust produkálnom magamnak a sminktükörben. Ennek a termékcsaládnak a púderét már régóta használom és most beszereztem mellé ezt az alapozót is. Amikor kinyomtam a tubusból ijesztően sötét volt (75 beige) sápadt bőrömhöz képest, így félve kezdtem kenegetni az arcomat, de el lehetett dolgozni és furcsa módon kivilágosodott, de valahogy nem tökéletes, talán majd ha javul a bőrképem... Azért könnyebb - és biztosabb - lett volna a választás, ha több árnyalatban kínálják (nem tudom hány tagja van a termékcsaládnak, én mindenesetre hármat láttam belőle a dm-ben). A nagyobb fedőképesség miatt választottam ezt a natural-sorozat helyett, de én nem találtam olyan erősnek, maszkhatást mindenesetre nem nyújt. Az illata - nem is értem hogy kritizálhatták! - nagyon-nagyon kellemes, mint egy krémé, nekem ilyen finom illatú alapozóm még talán nem is volt. Remélem a bőröm szeretni fogja. Ui. kicsit megijedtem a legkorábbi véleménytől, eszembe sem jutott, hogy egy clearface nevű, pattanásos bőrre kifejlesztett kozmetikum mitesszerképző lehet. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 26.

Antioxidánsok: Magnolia Grandiflora Bark Extract

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Bőrpuhító (emollient).

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.