Manhattan

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dióssüti, az összetevőket feltöltötte: angeltear, Módosítva: 2014. február 17.

Lelőhely:   külföld

Egységessé teszi a bőr színét és szerkezetét. A bőrt hagyja lélegezni, és egész nap hidratáltan tartja.

Daiquiri053

2019. szeptember 3.

Rengeteg alapozót próbáltam a legjobbak között van, nagyon sajnálom, hogy már nem kapható, a bőrszínemhez is hibátlanul passzolt, nem oxidálódik a nap során.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Mardebra

2017. október 21.

200 Forintért vettem. Azt hittem ennyiért nem kapok valami nagy szám alapozót, sőt még kicsit sötétnek is láttam a csodálatos világítás miatt a DM-ben. De úgy gondoltam 200 Forint nem pénz ennyi alapozóért. Itthon összehasonlítottam a többi alapozómmal és ez a legvilágosabb mind közül. Ráadásul nem oxidálódik sárgásra és teljesen illeszkedik az arcom színéhez. Beauty blenderrel nagyon szépen eldolgozható, végre olyan egészségesnek tűnő arcom van. :D egész jól elfedi a bőrhibáimat is, bár a nagyobb hegekkel már nem tud sok mindent kezdeni. Kell rá a korrektor, de ettől függetlenül nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.

mycatisacow

2017. január 29.

tökéletes alapozó, 4-5 éve biztosan csak ezt a terméket használom. kár érte, hogy itthon már nem kapható a márka, és külföldről kell beszereznem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

andika1234

2016. augusztus 9.

Először próbáltam ezt a terméket, de nem hiszem hogy újra veszem. Az tetszik benne, hogy a legvilágosabb árnyalata van meg, és színben tökéletesen passzol a nagyon világos bőrömhöz, de később sajnos pattanások jelentek meg a homlokom és az államon. A pumpás része tönkre is ment kb. az 5. nyomás után, ezért egyáltalán nem praktikus a kiszerelése. Ráadásul nagyon hamar eltűnik az arcról, még púderrel is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

rreekkaa

2016. február 18.

Amikor először kipróbáltam, nagyon meglepődtem, hogy mennyire folyékony az előző alapozóimhoz képest, de most már nem is tudnék ennél sűrűbbet használni. Olyan mint egy arckrém, nem is látszik, hogy rajtam van, mégis rengeteget számít, nagyon szépen elfedi a szemem alatti karikákat, egyenletessé teszi a bőröm, és jól hidratál, amikor elfogyott és nem tudtam egyből elmenni venni meg is látszott a bőrömön a hiánya.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 18.

Brunooka

2015. november 24.

IMÁDOM! A kedvenc alapozóm 1 - 1,5 éve. Nem okoz pattanásokat, szépen fed, púderrel persze a végén tökéletesítem. Nap végéig bírja, nem csúszik le, nem kenődik szét, nem zsírosodik alatta a bőröm. Jobb alapozót még nem próbáltam, pedig Clinique-től a Lorealig mindent kipróbáltam. CSILLAGOS CSILLAGOS 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

xLisaria

2015. augusztus 13.

Szeretem a Manhattan márkát és most sem csalódtam. Egy Glamour napok alkalmával szereztem be ezt az alapozót a 30as soft porcelain árnyalatban, de ha elfogy biztosan újra fogom venni. Ez az árnyalat télen tökéletesen passzol az én bőröm színéhez, ugyanis egy nagyon világos alapozóról van szó. Aki szintén "hófehérke kórban" szenved annak csak ajánlani tudom. Nyáron viszont a sötétebb alapozóim kivilágosítására szoktam használni. Nekem nincsenek hatalmas bőrhibáim, így a fedése is megfelel. Megvagyok vele elégedve,mert amit kell azt eltűntet. Meg kell még említenem még, hogy nagyon praktikus a kiszerelése, ugyanis amikor pumpálom az alapozót egy kis valami (nem tudom mi az xD) nyomja/préseli ki a terméket a tubusból, így az összes alapozót eltudjuk használni. Megéri az árát, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Hannaa

2015. július 6.

A legvilágosabb árnyalattal rendelkezem! Gyengébb fedésű darab, ám én pont ilyen tulajdonságokkal rendelkező alapozót szerettem volna. Nyárra kitűnő választás, könnyű állagú, jól illeszkedik a bőröm színéhez. A csomagolása pedig tiszta gazdaságos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

Lityi1990

2015. június 16.

Több tubussal is elhasználtam belőle. Csak azért váltottam róla mert szeretek kísérletezni, másrészről, mert amikor forgalomba hozták 2000 Ft volt, aztán szépen felkúszott 3000 Ft-ra az ára, ami szerintem egy kicsit sok, így ár-érték arányban. Abszolút folyékony ez az alapozó, amit én nagyon szeretek. A fedése nem erős, a nagyobb bőrhibáimat nem tudta elfedni, de amikor éppen jobb hangulatban volt az arcbőröm tökéletes alapozó volt. A színe is teljesen megfelelő, mióta váltottam mindig sikerül sárgára oxidálódó alapozókat vennem (biztos a sors keze van a dologban, hogy elhagytam ezt a kis alapozót). Amíg volt, jó volt. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.

palotaizs

2015. május 26.

Első és egyetlen manhattan alapozóm, amit kipróbáltam. A 32-es classic ivory árnyalat tökéletesen passzol a bőröm színéhez. Közepes fedése van, de építhető. Már harmadszorra is újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Dimethiconol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.