Manhattan

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SlecckelMarine, Módosítva: 2013. február 21.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   külföld

Dúsító és hosszabbító szempillaspirál.

Szemészetileg tesztelt. Kontaklencse használóknak is javasolt.

aalexaa

2017. november 18.

Még kolis koromban a szobatársamnak volt ez a szent grál spirálja és hát elmondhatatlanul szép szempillái voltak, ívelt, dús, hosszú, egy az egyben mintha egy visszafogottabb műszempilla lett volna rajta, pedig alapból smink nélkül kis szőke semmilyen pillái voltak. Ha arra gondolok, hogy milyen eredményt várok egy szempillaspiráltól, mindig az ő szempillái jutnak eszembe:D Sokszor be akartam szerezni, de valami más újdonság mindig elcsábított, aztán mire tényleg rászántam volna magam, kivonták a márkát az országból. Nemrég viszont egy lengyelországi Rossmannban szemet szúrt, és gondolkodás nélkül meg is vettem. Elsőként az tűnt fel, hogy nagyon száraz a festék, kb ezerszer kellett volna újramártogatni, hogy valami látványos eredményt érjek el, de eközben a festék kis pöttyökben pergett a szemem alá. Szépen szétválasztott, de nagyon kis visszafogott hatása volt. Gondoltam "megszerelem" és cseppentettem be két csepp szemcseppet, ez korábban már bevált, hónapokkal meghosszabbítja a spirálok élettartamát. Na ez volt a hab a tortán, ennyi nedvességtől a festék nagy, fekete, nyúlós csomókba összeállt, amiket nem lehetett lehúzogatni a keféről, a festék is nyúlós lett, egyszóval sikerült teljesen használhatatlanná tennem:D Ez mondjuk az én hibám, nem a spirálé, de így sem érdemel többet 2 csillagnál.
Ja, és a legszebb, hogy ahogy keresgéltem ezt a spirált, hogy véleményt írjak, rájöttem, hogy a volt szobatársam nem is ezt, hanem a volume flex változatot használta, mert szilikonkefés volt a spirálja. Fail :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Bebek

2015. március 8.

Most vettem meg másodszorra. Nem önmagában használom, hanem a L'Oreal Butterfly-t kenem elsőnek, mert az hosszabbítja és szépen szétválaszja a szempilláimat. Utána jön ez. Második és harmadik rétegnek. És a végeredmény nagyon durva. Szupersűrű , szuperfekete pillák. :)
Bevallom amikor először megvettem, fintorogtam kicsit, h ez mi... , de akkor csak magában használtam. Nekem elég csoffadt pilláim vannak: rövidek, egyenesek. És sok-sok hosszú pillát akarok mindenáron elérni. De ez 1 spirállal nálam úgy tűnik nem megy.
Szóval így 2-t használva 5-ös... De ha önmagában használom, csak 3. De így összességében adok egy 4-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 8.

barkuska

2014. február 19.

A keféje tetszik, de nekem sajnos nem vált be, bár hozzátartozik, hogy kb. két hét után mintha kiszáradt volna az egész. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

fancs90

2013. szeptember 30.

Nagyon jó spirál! Megéri az árát és tényleg műszempilla hatást kelt :) Én kb. 3 rétegben viszem fel alul felül és még így is szép különállóak a pilláim és nem csomósak. A negatív hozzászólóknak üzenném, hogy érdemes többször (akár 3x) átfésülni a kefével mielőtt belemártod úja a következő réteghez, így nem lesz "pókláb". Tudom, hogy ez nem 1 perces művelet, hanem legalább 3, de szerintem megéri ;)

u.i: kb. 5x kérdezték meg idegen emberek tőlem a munkám során hogy igaziak-e a szempilláim :P 5* jár neki!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

M.Tina

2013. szeptember 6.

500 Ft volt a DM-es akciós kosárkában,gondoltam annyiért simán megéri a kockázatot.Amikor először használtam és még sok festék volt benn,akkor nagyon szép hosszú pillákat csinált,igaz a vége nagyon ronda volt,mint a póklábak.Hamar kifogyott és kevés festékkel még rosszabb..De!Nekem az avonos super shock a favorit és ha kifogy mindig elteszem mert a keféje bármikor jól jöhet:) Ígyvolt ennél is,először manhattan és a supershock kefe..na ez jó kombó volt.Legalább elfogyott a pókláb spirál:) 2* mert olcsó volt és végül tudtam valamire használni:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

annapanna

2013. szeptember 1.

Nem vártam sokat ettől a szempillaspiráltól, csak azért vettem meg, mert leértékelve egy ezres volt, de szerencsére nem lett igazam :) Nekem óriási szempillákat csinál, igaz, kissé csomósodik a vége, több rétegben igazi műszempillahatás érhető el vele. A lemosással nekem semmi bajom nincs, szépen lehozza a mndennapi arctisztítóm, és elég tartós, nem pereg, nem folyik le. A csomóssága miatt -1 csillag, de lehet újraveszem, ha lesz még hasonló akció :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

Barack

2013. augusztus 25.

Őszintén nem értem ezt a sok negatív véleményt. Nekem ez a favoritom. Már sokszor vettem újra. Két húzás a szempillákon és gyönyörű, hosszú, szétválasztott pillákat kapok, amit nem egyszer dicsértek már meg, pedig alapjáraton nem olyan hosszúak a szempilláim. Nem pereg, nem keni össze felül a szemhéjamat, sokáig kitart. A szempillákat sem teszi tönkre, nem lettek ritkásak vagy rövidebbek tőle. Nekem nem csomós, nem híg, gyorsan szárad. Csakis 5* lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

vrekas

2013. augusztus 2.

én is csak ezt mondhatom, ennyire szörnyű spirált még sosem próbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

én is csak ezt mondhatom, ennyire szörnyű spirált még sosem próbáltam.

ST

2013. március 9.

Hasonlók a tapasztalataim, mint az előttem szólónak, bár én a lemoshatóságot nem rónám fel neki, mert nekem mindegyik nehezen jön le. Mondjuk legalább akciós volt, de annyit is ér...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 9.

SlecckelMarine

2013. március 4.

Az első felvitelnél már csomós a festék. Friss, mert folyékony, kenhető, de csupa kis gumó. A keféje nem választ szét, vagy dúsít hanem kis csutkákba tapasztja össze a pillákat, semmire való. Valami iszonyat nehezen jön le, 2x-3x-i sminkleszedő+olaj, és még így sem biztos hogy maradéktalanul lejött.(volt hogy tévézés közben megdörzsöltem a szempilláim és még akkor is darabkák hullottak).
Nagyon csúnyán állnak a festéktől a szempillák, elég bóvli. Két réteg felvitelnél már potyog. DE: nem irritálja a szemet.
Ha lehetne -1-et adnék, de azt nem lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 4.

Ha lehetne -1-et adnék, de azt nem lehet.

Hidratálók: Butylene Glycol