Best of Beauty 2019

Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2012. március 13.

Lelőhely:   külföld

Bőrtökéletesítő alapozó.

smallraven

2016. január 30.

Ennyire rossz alapozóval még nem találkoztam... A szaga hihetetlenül büdös, az állaga nagyon vizes...mikor adnék neki még egy esélyt, akkor pár nyomásra csak a víz jön ki belőle. A fedésével sem vagyok megelégedve, először és utoljára vettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

crazy724

2015. május 4.

Ár-érték arány tekintetében egy egész jó kis alapozó, de mivel szeretek kísérletezgetni, nem biztos, hogy újravenném. Baromi jól hidratál, éppen ezért zsíros bőrre én nem ajánlanám, a fedése a közepesnél valamivel gyengébb, szépen eldolgozható, nincs maszkhatás, nagyjából egyenletesen kopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

pixybaba

2014. szeptember 19.

Amikor a tesztert próbáltam, még úgy tűnt, hogy jó lesz. Nyáron a napbarnított bőrömhöz kellett egy napbarnított árnyalat (sun beige), mert a világosabb alapozóim mind nagyon lesápasztottak. De már az első használat után úgy éreztem, túlságosan művi lesz tőle az arcom. Látszik, hogy van rajtam alapozó. Le volt akciózva, úgyhogy olcsó húsnak híg a leve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

zsofia93

2014. szeptember 7.

Hát ez az alapozó iszonyatosan büdös! Teszterét nézegettem, próbálgattam és egyszer csak megcsapott a szaga...úristen na mondom ez tuti felejtős!! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 7.

laracroft

2014. augusztus 13.

Felül kell írnom saját magam, mégiscsak 5 csillag... :)

Legalább fél órán át válogattam az egyik nagy drogériában a márkás alapozók között, hogy ugyan már melyiknek van elég sötét színű példánya számomra....régen az essence hab állagújának legsötétebbjét használtam, de felénk a hat árnyalatból már csak az öt világosabb kapható...és én még csak nem is vagyok szupersötét bőrű!!!
Szóval a bőröm barna és zsíros (T-vonalon főleg), de szerettem volna egy kicsit márkásabb, "jobb" alapozót venni rá, mert az alacsonyabb árfekvésű termékek felkenéskor hiába mattítottak először, 10 perc múlva úgy fénylett az arcom, mintha olajba fejeltem volna.

Rajtam semmiféle maszkos hatás nincs, finoman fed és érzésre olyan, mintha hidratáló zselével kentem volna be az arcom. Az illata szerintem szuper, abszolút nem zavaró. Később sem maszatolódik és nem fénylik, épp csak annyira, amitől az arcom kicsit élettel telibbnek látszik (pedig nem fixáltam púderrel). Szóval nekem bejött, de hát ahány bőr, annyi szokás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

Felül kell írnom saját magam, mégiscsak 5 csillag... :)

noni923

2014. március 17.

Szépen fed, de nekem elég maszkos hatást kelt.
Ha nem púderezem be magam, akkor egész nap érzem, hogy rajtam van, akárhányszor érek az arcomhoz. (rendszerint a telefonom is olyan lesz:D)
Nekem egyébként sokat kell belőle használnom, annak ellenére, hogy nem annyira problémás a bőröm, így sajnos hamar elfogy.
Ezenkívül a csomagolását is utálom, mert alig lehet belőle kinyomni a végét, tiszta pocsékolás.:(
Legszívesebben 3,5-öt adnék, de mivel azt nem lehet, legyen 4, mert szépen fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

Szépen fed, de nekem elég maszkos hatást kelt.
Legszívesebben 3,5-öt adnék, de mivel azt nem lehet, legyen 4, mert szépen fed.

Nicole24

2013. október 23.

Tegnap vettem, ma ki is próbáltam. Szerintem egész jó, reggel óta rajtam van, púderrel fixáltam, nem zsírosodott a bőröm, és szerintem szépen is fed. Nincs maszk hatása, pirosodást mondjuk nem fedi, de arra ott van a korrektor. Nem azt mondom hogy ez a legjobb alapozó, de szerintem az árához képest egész jó, megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

ivy

2013. július 2.

VAn az a fajta alapozó ami simán fénylik az arcon, és van az ami azért fénylik mert átzsírosítja az amúgy nem is zsíros bőrt, na ő utóbbiak táborát népesíti. Nem fed túl jól, csalódás, sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

Fanncsyy

2013. június 6.

Régen használtam ezt az alapozót. A színe meg az illata nagyon tetszett, de felkenés utána 15 perccel annyira fénylett utána az egész arcom mintha reggeltől estig rajtam lett volna. Még semmilyen más alapozónál nem tapasztaltam ezt. Nagyon sajnálom mert a színe nagyon tetszik. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

zsazsa

2013. február 22.

Túl sárgás árnyalatúak, elég erős illata van, a kézfejemen még rendben volt, de arca kenve iszonyatosan maszkos, sosem léptem volna ki vele az utcára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 22.

Hidratálók: Propylene Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).