Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fioretta, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. október 28.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Sminkek szájra

Krémes állagú hidratáló ajakrúzs, vitamin komplexszel.

11 féle színben kapható

Ár: 1000 , Eladó: Nooora
Állapot: 1x próbáltam a kézfejemen, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Hecate

2018. május 2.

Halvány rózsaszínben vettem meg. Az első Manhattan termék volt, amire pénzt adtam. Gyönyörű színe van, szépen felvihető. A számat nem szárítja (bár én naponta hidratálom az ajkaimat). Nyári melegben sem olvadt szét a tégelyében, megmaradt az állaga. Felvitel után nekem elég sokszor össze kellett szorítanom az ajkaimat, akkor végre szépen eloszlott. (Különben csak látványos csíkokban ülne az ajkakon.) Tud kenődni és nem túl tartós. (Néha csúnyán kopik, némi kesernyés mellékíze is van.) Az illata nem túl rossz, ám lehetne kellemesebb. A színe és tégelybeli állaga miatt adok két csillagot, ám méregdrága ahhoz, hogy ilyen semmi minőséget adjanak, főleg egy ismert márkás cég termékeként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 2.

kockasfulu

2017. június 12.

Beállok a sorba a 45N-nel... Kellemes az állaga, nem érzem, hogy szárítana. Valahogy az alakja elég sokat segít a felvitelben - bár nem gondoltam volna. Nekem nem vészes a kezelhetősége, de valóban segít, ha kicsit korrigálja az ember. Az evést-ivást kifejezetten jól bírja, ezt nagyon értékelem benne. Tartósnak valóban nem túl tartós, de vállalható.

Mindezek ellenére nekem ő a kedvenc rúzsom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Mindezek ellenére nekem ő a kedvenc rúzsom.

blankasara

2016. május 10.

Színében a tökéletes vörös rúzs, az állagával megvagyok elégedve, viszont a kezelhetősége nem az igazi, szájkontúr ceruza nélkül könnyen túlcsúszik. Ettől függetlenül még mindig ez a kedvenc vörös rúzsom, pedig rúzs-mániákusként nem kevés lapul a gyűjteményemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

rizspufi

2015. július 10.

A 45N árnyalatot vettem meg. Régóta szerettem volna egy vörös rúzst, erre esett a választásom. Nem bántam meg! Az állaga, az illata és a színe is rendben van, de a tartóssága nem az igazi, ezért csak 4*. Nekem nem szárítja a számat. Ár-érték arányban nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

GreenWolf21

2015. július 3.

A 45N árnyalat van meg és nekem az illata, az állaga és a tartóssága is teljesen rendben van. Nem szárít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 3.

KezdoManias

2015. június 6.

30F halványlila árnyalat: a színe tetszik felkenéskor, viszont sajnos nem elég hidratáló. Van némi mellékíze is. Ár-érték arányban nem rossz, viszont sajnos az ápolóbb hatású high end rúzsokhoz képest valóban kevésbé jó minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 6.

Rea19

2015. február 12.

51G árnyalatot sikerült megszereznem egy akció keretén belül. Imádom az illatát, és a színét. Egyáltalán nem csillámos és gyönyörű matt az eredmény. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

csokinyuszii97

2015. február 7.

A 45N árnyalat van meg. Szinte minden nap ezt használom, nagyon szép színe van. Ha használok alá szájceruzát, akkor viszonylag tartós. Elég foltosan kopik, és a szám szélén megmarad sokáig, szóval oda kell figyelni, hogy ne legyen csúnya. Nem szárítja a számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

marcsi11226

2014. november 3.

Nekem is az 51G árnyalat van meg. Imádom az illatát, és a színét. Egyáltalán nem csillámos, és az ajkaimon krémes, matt hatást kelt.
Viszont nem elég tartós, bár engem ez nem zavar annyira. Még nem találtam olyan rúzst, ami sokáig bírta volna a számon. Ezért 5 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

aukszflora

2014. október 19.

Nekem is egy nude árnyalat van meg belőle. A színe teljesen tökéletes számomra. :) Ez a kedvenc nude rúzsom, kiárusításon vettem, úgyhogy az ára sem volt vészes. Nekem nem szárít, bár nem is ápol. Teljesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Methyl Glucose Dioleate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0