Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: fioretta, Módosítva: 2015. március 27.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Sminkek szájra

6 féle ízben kapható, melyeket a világ különböző országai ihlettek – ilyen például az American Grapefruit, Mexican Mango vagy Swiss Milk Chocolate íz.

NikiB

2012. november 27.

Ize es illata isteni bar tartosnak nem mondanam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

Ize es illata isteni bar tartosnak nem mondanam!

Roxanne

2012. július 17.

Régesrégről maradt egy mini kiadás. (őmiatta vágtam bele az újabb kiadású Manhattan szájfények közötti kutakodásba - felemás sikerrel)
Node. Szép vizes hatású.
Halvány rózsaszínes árnyalatú, ami teljesen viselhető.
Az, hogy íze van, kellemes meglepetés.
Tartóssága is egész jónak mondható: 3-4 pohárral való érintkezés után még nyomokban fent volt, de interakció nélkül jól bírja.
Nincs ragadós érzete. A halálom a ragadós szájfény. De hogy még nagyobb márkák se bírnak leszokni róla... (Clinique)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 17.

Node. Szép vizes hatású.
Halvány rózsaszínes árnyalatú, ami teljesen viselhető.
Az, hogy íze van, kellemes meglepetés.

Schildi

2012. április 8.

Kedvenc! kár, hogy ilyen pici és gyorsan elfogy:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 8.

Kedvenc! kár, hogy ilyen pici és gyorsan elfogy:)

trix

2012. március 18.

Finom íze van és nagyon jó illata,nem ragad.Nekem nagyon tetszik a vizes hatása.Most találtam meg pakolás közben a sminkjeim között,kb. fél éve nem is láttam.Éppen a számon van,nosztalgiázom,anno sokat használtam.Kicsit lehetne tartósabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 18.

Milli006

2012. január 21.

Jaj de szeretem! Az átlátszó változatát vettem meg, annyira isteni illata van... Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 21.

Lillacc

2011. november 28.

Nagyszerű szájfény! Egy enyhén rózsaszínes átlátszó, csillámos példányom van és nagyon megszerettem. Természetes, csillámló vizes hatást nyújt. Az íze elviselhető, az illata nekem kicsit túl erős, emiatt a minusz egy csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 28.

wishes

2011. április 1.

Finom íz, szép szín :) Nekem volt belőle egy csomó, szerettem nagyon!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 1.

Finom íz, szép szín :) Nekem volt belőle egy csomó, szerettem nagyon!

Antioxidánsok: Triethyl Citrate