Manhattan

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: phoenix, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. február 26.

Lelőhely:   külföld

Két pirosító és egy highlighter árnyalat egy szettben

• A világos árnyalat kiegészítő hangsúlyozásra alkalmas
  • Egyenként és kombinálva is alkalmazható
  • Bársonyosan puha textúra
  • A ragyogó és üde arcbőrért

Két különböző színkombinációban kapható.

Kispitypang

2018. április 21.

Régebben hosszú ideig használtam ezt a pirosítót és valahol még most is megvan. Ez a termék szerintem olyan semmi extra, de hétköznapra teljesen jó pirosító. Én nagyon szerettem, nem túl feltűnő, természetes, enyhe pirosságot adott. A 3 részt egyben, összekeverve szoktam használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

goldeneyeliner

2016. május 21.

Igazából azért vettem meg (Pink Cupcake árnyalatban), mert 3 az 1-ben, de... mindhárom szín mű, természetellenes,a highlighter nagyon feltűnő és túlságosan csillogó, nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

ribizlizizi

2016. március 24.

Nekem a Cherry Cocktail van meg belőle, leárazva vettem anno a Dmben. A fehér részt azonnal elhasználtam, jó kis színe volt, azt használgattam highlighternek, csak sajnos fél percig sem tartott szinte, mire elfogyott. Azóta pedig csak áll a neszeszeremben.... a barnát talán egyszer használtam, szemhéjfesték helyett... a pirosító része meg túl brutális nekem. úgyhogy, azért a kis fehér részért nem érte meg, még leárazva sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

clevergirl

2016. február 21.

A színek szépek benne, a highlightert is egész jól lehet használni, viszont a pirosító nem túl tartós, az arcbőrről 2-3 óra után eltűnik. Akciósan vettem a dm-ben, egy próbát megért. A hétköznapokra teljesen ideális, s az összetevői is jók. Emiatt 4*. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 21.

dinnye

2015. október 9.

Hát én pénzpocséklásnak mondanám. Szép szép, max egy óráig! Akárhogy alapozok alá, vagy alákrémezek, semmi nem segít, eltűnik, mintha ott se lett volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

kireka

2015. március 2.

Világosabb árnyalat van meg. A highlightert belső szemzugba szoktam tenni, néha a szemöldökcsontra. A pirosító nagyon szép, de sajnos az ecsetemmel nem működik mert túl közel vannak egymáshoz a színek, így az ujjammal szoktam felütögetni és utána ecsettel finomítom. Azt a bronzosítószerűt még nem sikerült élesben használni, pröbálgatások során nem igazán jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 2.

EmmaHeather

2014. december 21.

A Cherry coctail árnyalatú paletta van meg. A highlighterét már lyukasra használtam, az nagyon jó! Igazából ha utazom épp, akkor praktikus lehet, hogy "minden" egy helyen van, pirosító, highlighter és bronzer. Viszont szerintem a pirosítója nem túl természetes elég élénk nekem. Vigyázni kell, hogy csak halványan vigyük fel!
A kontúrozásához használható barna szín pedig lehetne természetesebb, kicsit az is "élénk" , ha egy kicsit kevesebb narancssárgás tónust tartalmazna jobb lenne, mert viszonylag tartós. Így viszont csak 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 21.

orsi333

2014. december 2.

Imádom! Jól pigmentált, nem okoz mitesszereket, és pont a 3 kedvenc színem van egy palettán. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 2.

angeltear

2014. szeptember 30.

A Cherry Cocktail árnyalatban van meg, még a nyáron szerettem volna "kitanulni" a kontúrozást, na ennek a kicsikének a barnája elég halovány, szóval nem jutottam vele sokra... A highlighter tetszik, a szemöldökcsontomra és a belső szemzugba szoktam belőle pakolni, szép szolid csillogást ad. A rózsaszínes pirosító viszont a kedvencemmé vált, olyan hercegnős rózsaszín, amikor visszafogottabb sminket készítek tuti, hogy ezt használom. Eléggé porzik mindhárom szín, de az igényes csomagolás és a két szín kihasználhatósága (főőleg a rózsaszín) miatt megadom neki a 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 30.

b.jucy17

2014. március 14.

A külleme csillagos 5-ös, nagyon szépek ezek a színek, a csomagolás is nagyon praktikus és igényes. Kicsit tényleg porzik, de felkenve nagyon szép visszafogott pirosítást ad és szerintem kifejezetten jó, hogy még véletlenül sem tudok bohócot csinálni magamból :) Annyira pirosít amennyire kell, hogy üde és frissnek tűnjön az arcom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol