Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillababa, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. október 28.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Sminkek szájra

Ragyogó, hosszan tartó fénye és intenzív színhatása érzéki, telt ajkakat varázsol.

Bettiiyy

2019. június 14.

Ajándékba kaptam a 45M árnyaltot, igazi dögös piros. Az egyik kedvenc rúzsom évek óta, szerencsére nagyon jól illik a bőrömhöz, így hiába az erős szín, nem túlságosan hivalkodó a számon, hanem ad egy csodás összképet. Sokáig megmarad, könnyen, precízen lehet felkenni. Evés-ivás jóformán meg se kottyan, egyenletesen kopik, nem kenődik össze-vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Bunnylover

Korcsoport: < 18
2017. július 12.

Jól bírja az evés-ivást, szépen kopik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 12.

Jól bírja az evés-ivást, szépen kopik.

Bettina13

2016. november 5.

Ajándékba kaptam az 56U árnyalatot. Nem vagyok valami rúzsos típus, de ez kifejezetten tetszett, szívesen viselem a hétköznapokban is. Gyönyörű egyenletesen fog, nagyon tartós (ivást is bírja!), egy bajom van csak vele: nincs még nálam tíz másik árnyalat. :) Illetve nem tudok rájönni, milyen illatú azon kívül, hogy kellemes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

miraolajos

2016. július 14.

Az illata jó de nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 14.

Az illata jó de nekem nem jött be.

Estheer

2016. április 12.

Egynek elmegy. Féláron jutottam hozzá a 45F-hez. Nem mondanám igazán tartósnak vagy pigmentáltnak. Szeretem, bár nagyon kétlem, hogy még egyszer megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 12.

bcs

2015. szeptember 12.

Én a 45M árnyalatot vettem meg belőle: életem első vörös rúzsa. Gyönyörű színe van, nagyon jól lehet vele dolgozni, és tényleg tartós! Nem hittem el, de evés-ivás próbát simán kiállta. Nyilván, nem rögtön az első 5 percben álltam neki tesztelgetni, amikor még friss volt, hanem mikor már lekopott az, aminek "le kellett kopnia". Kenődés-és foltmentesen bírtam ki egy esküvői evés-ivást, gyönyörű szájszínnel. Ez azért valami!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Augustus14

2015. június 18.

Tartós ajakrúzs? Én ma vettem egyet,mivel itt is és az egyik blogon is jókat olvastam róla.
Ennél nagyon komolyan mondom: még a kínai rúzsom is tartósabb!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 18.

Ennél nagyon komolyan mondom: még a kínai rúzsom is tartósabb!

auberginecat

2015. május 21.

egy élénk rózsaszín árnyalat van meg, régebben szinte minden nap azt használtam, aztán picit ráuntam a színére. egyébként nagyon jó, puha lesz tőle az ajkam, és viszonylag tartós is. akciósan nagyon megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

bugosgizi

2015. április 25.

Nekem a 95p árnyalat van meg. Ajándék volt. Elég bronzos csillámos árnyalat. Tetszik bár nekem a bőrtónusomhoz annyira nem illik. Viszont ennek ellenére minőségét tekintve maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

annroi

2015. április 16.

Az 54P árnyalatot sikerült beszereznem féláron. Szép színe van, nem szárít. Viszonylag tartós, és egész szépen kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate