Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsesz, Módosítva: 2019. november 6.

Kategória:   Dezodorok

"A 100%-ban vegyszermentes, vegán illatmentes golyós dezodor csupa természetes összetevő felhasználásával készült. Annyira gyengéd, hogy extra érzékeny bőrűek is bátran kipróbálhatják."

• semlegesíti a szagokat
  • hidratál
  • bőrbarát
  • használhatod extrém érzékeny bőrre is
  • szándékosan könnyen eltávolítható
  • könnyen eloszlik
  • kényelmes a használata

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Erosz

2022. március 5.

Az egyetlen termék, amit hasonló "színes-szagos" márkától rendelek, bár maga a termék pont teljesen illatmentes (szerencsére). Konkrétan azóta ezt használom, mióta piacra dobták a krémdeójuk után (ami nekem allergiás reakció miatt nem vált be csak). Mikor sok sok éve áttértem alu mentes deora (Garnierről Biobazára), rendesen volt "szagom", majd elmúlt. Aztán mikor az alumentes, de illatos Biobazámról áttértem erre a teljesen illatmentes termékre szintén hetekig nehezen mertem kimenni emberek közé, a karomat sosem emeltem fel. :D Szerencsére múlandó dolog volt, nem kell tőle megijedni. Hiába illatmentes, konkrétan SEMMILYEN kellemetlen illatom nincs napvégére. Ha nagyon sokat rohanok, egyszer még mikor hazaérek felkenem, ha "valamit" kezdek érezni (abszolút elhanyagolható szag még és nagyon ritkán fordul elő), és ezt a halvány szagot is képes eltüntetni az újra felkenéssel (tehát nem egy vegyes izzadásgátló és izzadság szagom lesz).
Ár-érték-mennyiség szempontjából is szuper termék.
Maximálisan tudom ajánlani, ha kitartó valaki a kezdeti kínos hetek után is. Egy olyan termék, ami a mindennapjaim szerves részét képezi. Mindig van belőle itthon előre betárazva, ha készlethiány lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 5.

Ár-érték-mennyiség szempontjából is szuper termék.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Salvia Officinalis Extract

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, amelyek még a szappanosításhoz szükséges lúg kémiai hatásának is ellenállnak. Különleges bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben.

Orvosi zsálya kivonat, mely hatásos antioxidáns. Kámfor és fenol (illatanyagok) tartalma miatt azonban potenciális bőrirritáló.

Közismertebb nevén Epsom-só vagy keserűsó. Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag. Hajápolókban használva általában hajgöndörítő segédanyagként használatos. Hőfejlesztő szerként is használható vízmentes formulákban, mivel azonnali hőképző kémiai reakcióba lép a vízzel.

Szorbinsav, melyet élelmiszerekben és a kozmetikumokban is tartósítószerként használnak, jellemzően más gyengéd tartósítószerekkel kombinálva. Enyhe, természetes eredetű összetevő, mely egy 2004-es tanulmány szerint még az ekcémás bőrűek által is jól tolerált.