Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2640 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariannakowacs, Módosítva: 2019. augusztus 28.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Zsíros

"Hajad tisztításáról natúr, szigorúan növényi eredetű alkotóelemek (kokamidopropil-betain és lauril-glükozid) gondoskodnak, a lágy habzásért és a megfelelő sűrűségért szintén növényi eredetű anyagok (decil-glükozid és nátrium-kokoil-izetionát) felelnek, a citromsav pedig azért került bele, hogy beállítsa a haj számára ideális pH-értéket. Samponodban találsz koffeint és tengeri sót is, tartósságáért pedig két növényi eredetű anyag felel (kálium-szorbát, szorbinsav), melyek a madárberkenye gyümölcséből állíthatók elő. Annyira biztonságosak, hogy például élelmiszerek tartósításához is használják, GRAS-minősítésűek, ami azt jelenti, hogy ezek általánosan biztonságosnak tekintett anyagok (a Generally Recognized As Safe kifejezés rövidítése)."

• Gyengéd tisztítás igénybe vett, festett hajadnak.
  • Kíméletesen, mégis alaposan tisztítja a fejbőröd és hajad.
  • Hajad gyönyörű színe nem mattul, nem kopik.
  • Akár heteken át megőrzi ragyogó színét.
  • 25%-kal fényesebb lesz a hajad a használata után.
  • Nem szárítja a hajat és a fejbőrt.
  • Hidratált érzést nyújt.
  • Selymessé és fényessé varázsolja hajad.
  • Puhává és ápolttá teszi a hajkoronád, különös tekintettel a hajvégeidre is.
  • Illata kellemes és megfelelő intenzitású, sokáig érezhető.

mariannakowacs

2019. augusztus 23.

Először az illata miatt vettem meg ezt a sampont a hozzá tartozó balzsammal együtt, de azóta ezt használom. Nem festem, mégis ezt érzem a leghatásosabbnak és legkímélőbbnek a manna három samponja közül. Krémesen puha lesz tőle a hajam. Nem várom el, hogy irreálisan csökkentse a mosások számát, ugyanis tudom, hogy ezt csak életmódváltással érhetem el, belülről. (Ettől függetlenül meg vagyok elégedve a mosások gyakoriságával.) Mindent imádok ebben a samponban. Az illatát, a hatását, az állagát, a kezelhetőségét. Szerencsésnek érzem magam abban, hogy meg tudom venni ezt a terméket, mert messze a legjobb natúr sampon. Sajnos tényleg borsos az ára, de ez nem változtat az értékelésemen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.