Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsesz, Módosítva: 2019. december 10.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Ez a simogató, natúr kézkrém gyengéden táplálja igénybevett kezeid. Hidratál és regenerálja kezeden a bőrt, nem hagy zsíros érzetet, könnyen, gyorsan beszívódik. Muskotályzsálya, bergamott és narancsvirág illóolajaktól kapja mesésen virágos, enyhén citrusos illatát. Természetes, növényi eredetű, vegán összetevőkből alkottuk meg a kézkrémed, a tápláló sheavaj mellett került bele E-vitamin és különleges vörösszőlőlevél-kivonat is.

nbd

2021. május 14.

Nagyon szeretem, tartósan hidratálja a nagyon száraz bőrömet. Az illata nekem túl erős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

goldengirl

2021. március 20.

A shea vaj tartalma miatt egy tápláló kézkrémre számítottam. Ehhez képest nem érzékelek extra hidratáló hatást, illetve kicsit nehezebben szívódik fel. Számomra nem kellemes a használata - a túlzottan erős narancsvirág illat miatt sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 20.

Szepis

2020. május 12.

1+1 akcióban sikerült megvenni, így a 2db volt egy áron, még így is húzós az ára 75ml-hez képest, de úgy voltam vele, hogy kézkrém mindig kell, ha az arcomra 3-4ezer forintos olajokat kenek, akkor a kezem is megérdemli kicsit főleg ebben a fertőtlenítőt sűrűn használó időszakban. Ma megjött csomag, benne a két krémmel, ki is próbáltam azonnal....nagyon tetszik jó az állaga, hamar beszívodik és nyugtatja a bőrt az illata nekem csodás, szeretem az ilyen illatokat, de tény hogy erős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 12.

VirikeM

2020. május 5.

Nagyon szuper kézrém, kellett már egy ilyen a mannahoz!
Mindent hoz amit ígér.
Egyedül az árával nem vok kibékülve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 5.

Nagyon szuper kézrém, kellett már egy ilyen a mannahoz!
Mindent hoz amit ígér.
Egyedül az árával nem vok kibékülve.

bettina.tarin

2020. április 21.

Nagyon erős az illata ezért csak annak ajánlom aki szereti a narancsvirág illatot, illetve kicsit nehezebben szívódik be, kell egy öt perc legalább neki, de jól táplálja a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.