Manufaktura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2012. december 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló testápoló növényi eredetű értékes összetevőkkel: regeneráló, hidratáló és bőrfeszesítő antioxidánsban és gyümölcssavakban gazdag szőlőmagolajjal és bőrtápláló mandulaolajjal. A testápolóban lévő panthenol nyugtatja és gyógyítja a bőrt, valamint elősegíti a víz megkötését a kötőszövetekben, így a bőr nagyobb védelmet és rugalmasságot nyer.

zeany

2018. június 10.

Prágában szoktam venni, a tusfürdőjével együtt, mind a kettő jó termék. Kicsit habos a krém állaga, könnyen beszívódik és jól hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 10.

Guttmann Natasa

2012. december 15.

Oké, a KrémMánia nekem mostantól Manufaktura Mániává avanzsált! :D
Ezt a testápolót az Original Home Spa csomagban kaptam. Tejszerű, könnyű állaga van. Az illata pont ilyan, mint a szőlős kézkrémé, tehát friss, zamatos, édes szőlőt idéz. Azoknak ajánlom, akik reggel használnak testhidratáló termékeket, mert maximum három perc a beszívódási ideje, utána lehet is öltözni. Remekül hidratál, szép a csomagolása satöbbi, satöbbi. Életem problémája, hogy nem tudom eldönteni: a testvaj vagy ez kell nekem?
Kezd egy hosszútávú szerelem kibontakozni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 15.

Oké, a KrémMánia nekem mostantól Manufaktura Mániává avanzsált! :D
Kezd egy hosszútávú szerelem kibontakozni...

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.