Manufaktura

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mower, Módosítva: 2016. május 30.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Friss, enyhén habzó fürdő gél, az értékes természetes összetevők a bőrt selymesen simává teszik. Tisztít és egyben tökéletesen ápol. Az értékes Carlsbad termálsónak, a frissítő citromfű kivonatnak, a hidratáló olívaolajnak, a lágyító gabona kivonatoknak, a nyugtató lanolin és panthenolnak köszönhetően a gél gyengéden gondoskodik a bőrről, támogatja a regenerációt és alkalmas a mindennapi használatra. A citromfű megnyugtatja az idegeket, csökkenti a mentális stresszt és biztosítja a tökéletes pihenést.

Mower

2017. július 13.

Én inkább szappan párti vagyok, de mivel ajándékba kaptam, úgy voltam vele, hogy elhasználom. Nekem az illata kifejezetten tetszik (erős citromfű), nem szárít, nem irritál és igazából mást nem is tudom mit várhatnék tőle. :) De az összetevők miatt én maradok a natur szappanoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol