Manufaktura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2012. december 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A regeneráló kézápoló krém értékes shea vaj tartalma táplálja és védi, a panthenol gyógyítja és megnyugtatja, a makadámdió olaja regenerálja, a kaolin és a glicerin pedig puhítja a kéz bőrét. Az értékes, természetes összetevők intenzíven regenerálják, hidratálják és védik a bőrt, a bőr visszanyeri rugalmasságát. Értékes természetes összetevői révén hatékonyan regenerálja és hidratálja az igénybevett bőrt.

belgacsoki

2015. december 2.

Az előző vélemények alapján nagyon magasak voltak az elvárásaim, és sajnos óriásit csalódtam. Az illata olyan, mint a tuttifrutti ízű ragoé - émelyítően édes. Átlagosan hidratál. Nagyon nehezen szívódik be, sokáig zsíros tapintású, aztán zsírosan fénylő a bőröm tőle.
Vacilláltam, hogy hany csillagot erdemel. 2 és 3 között lenne, de az arkategoriajaban (kozel 2000Ft Csehországban) sokkal jobb krémek vannak, ezert 2.
A csomagolás tenyleg szep, es az utolsó cseppig el lehet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

A csomagolás tenyleg szep, es az utolsó cseppig el lehet használni.

zsuzsu901

2013. december 1.

Ez a krém kifejezetten a zord időjárásokhoz lett igazítva. Nagyon finom illata van, mintha egy üveg bort bontanék :) Tökéletesen beszívódik, ápol, de nem zsíros utána a bőr. Nagyon szeretem, állandóan kenegetném :)) csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

_ca_

2013. október 25.

Imádnivaló egy termék, Guttmann Natasa leírása után én már nem is tennék hozzá semmit a méltatásához, annyira tökéletesen elmondja, miért is érdemes mindenkinek kipróbálnia: alaposan hidratál, gyorsan beszívódik, és természetes, kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 25.

illatvarázs*

2013. január 2.

Jó kis kézkrém, szívesen használtam. Az állaga elég könnyű, már-már vizes, de mégis nagyon jól, tartósan hidratál. Az illata is nagyon finom, felér egy jó kis aromaterápiával. Nekem a csomagolás is bejön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 2.

Guttmann Natasa

2012. december 15.

Két aranypánt nyomja a mellkasomat. Egy a büszkeségtől dagadó részt, mert megnyertem ezt a terméket egy magazin sorsolásán 3 helyes válasz beküldésével. Másik, mert elsőnek írhatom le a véleményemet, remélem elég pontosra sikeredik. De ha további kérdés felmerül, arra is nagyon szívesen válaszolok.
A Manufaktura termékek Magyarországon márkaboltban nem kaphatók, ez az egyetlen ok, amiért életem első és egyben utolsó Manufaktura kézkréme volt ez. (A többi a postás miatt van.)
A csomagolása nem a legeslegmegkapóbb, de ha natúrkozmetika vonalat nézve egészen tetszetősnek mondható. Na meg persze praktikusnak is, mert puha műanyag borítása (a képen szürke színű) hasonlít a papír vékonyságához, így az utolsó cseppig el tudtam használni.
Legmaradandóbb az illata volt (a hatása után), valami mennyei, édes szőlőesszencia. De nem ám ócska gyümölcslé, hanem frissen tépett, ropogós fürt egy kis nyári esővízzel. Állaga közepesen sűrű, de úgy is mondhatom, közepesen híg. A fehér szőlő illatú krém magától, szobahőmérsékleten is lassan, de biztosan el tud olvadni a kézfejen. Könnyen felszívódik, zsíros érzést nem hagyva maga után.
Utána egyedül az illata érezhető és a babapuha bőr. A körömágyra kenve is hasonlóan jó a hidratálóereje. Használat után harmadik napon igényelte újra a kezem, ami hihetetlenül nagy szó, így leírva is csodás! :)
Tehát ezt a terméket annak érdemes kipróbálni/rendelni, aki szeretné, hogy a tökéletes kézkrémének illata a cseh szőlőföldeket idézze, ritkán kelljen használnia és még így is a Földön legyen az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Allantoin