Manufaktura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2012. október 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

Regeneráló sampon borral, panthenollal és gabonakivonattal.

Guttmann Natasa

2012. december 15.

Ezt nem gondoltam volna... Most a kedvenc samponjaim között szerepel, mivel minden lehetséges elvárásomat teljesíti. Tehát olyan mennyei, édes vörösbor illata van, amit elég nehéz feledni, hajmosás után csak úgy dobálom a tincseimet! Kissé hígabb az állaga, mint amire számítottam, vörös színű és eloszlatva jól habzik. Remekül tisztít, viszont nem is szárította ki a fejbőrömet, gondolom a panthenol miatt. A hajvégekre mindig használok valamit, most se hagytam kezeletlenül őket, így e téren nyilatkozni nem tudok. Abba viszont biztos vagyok, hogy nálam nem egy csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 15.

giudittina1978

2012. november 2.

Nagyon szárít és nem csinál igazából semmit, zsírosodó hajra talán jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 2.

Nagyon szárít és nem csinál igazából semmit, zsírosodó hajra talán jó lehet.

Hidratálók: PEG-7
Vitaminok: Panthenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)