Manufaktura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zalla, Módosítva: 2013. április 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Vízhiány

Bőrtápláló, hidratáló és bőrpuhító testvaj sok értékes természetes összetevővel: mandulaolajjal, kakaó és shea vajjal, magas B-vitamin tartalmú sörélesztővel, glicerinnel és E-vitaminnal. Az ásványi anyagokban és vitaminokban gazdag mandulaolaj természetes bőrápoló összetevő, megőrzi a bőr nedvességtartalmát és a puhává varázsolja azt. Az értékes shea vaj hidratáló, bőrpuhító és kivételes védőhatása közismert. A glicerin és a kakaóvaj hidratálja a bőrt, az E-vitamin pedig elősegíti a regenerálódást. A testvaj különösen ideális száraz bőr ápolására. Egyedi, különleges, keserédes illattal.

Andy B

2013. december 7.

Egy picit nehezen szívódik be, mivel eléggé sűrű, viszont a hidratáló hatása valami csodálatos és hosszantartó. Az illatát is sokáig érezni a bőrön. Az ára valóban húzós, cserébe viszont egy igazán jó minőségű terméket kapunk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 7.

zalla

2013. május 12.

Biztos vagyok benne, hogy testápolóként is megállja a helyét, de én kézkrémként használom. Nagyon sűrű az állaga, viszont gyorsan beszívódik a bőrbe. Szerintem nagyon jó hidratál, és hosszú időn keresztül érezhető a hatása. A száraz-sebes kezem télen ez tette rendbe.
Egyedül az árát és a beszerezhetőségét tudom felhozni, mint negatívumot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

Egyedül az árát és a beszerezhetőségét tudom felhozni, mint negatívumot.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Yeast Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0