Marc Jacobs Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 23.

Lelőhely:   külföld, online

Vízálló, extra fekete szemhéjtus

A kalligráfia alakú toll segíti a könnyű, pontos használatot. Kopásálló formula.

Marcipancica

2019. november 30.

Egyszer vettem meg és noha nem tudok belekötni, nem vettem újra. A színe nagyon szép, nagyon fekete, tökéletesen vízálló, maszatolódás-álló, és noha nem a legkönnyebb dolgozni vele, nem is lehetetlen. Nem tudtam rájönni, mi nem tetszett benne, valahogy sohasem tudtam olyan nagyon elegáns, kifinomult vonalat rajzolni vele, amilyet szerettem volna. Bár muszáj megjegyeznem, hogy távolról sem vagyok profi tusvonal téren. Ha valaki gyakorlott és magabiztos, az valószínűleg sok örömöt tud lelni benne, mert amit ígér a termékleírásban, azt be is tartja. Így nem tudok levonni egy csillagot sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Hidratálók: Butylene Glycol

PVP 0 0
Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.