Marc Jacobs Beauty

Ár:   $48   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orsolya13, Módosítva: 2017. július 3.

Ár:   $48
Lelőhely:   külföld, online

Hosszantartó, gél alapozó, mely súlytalan, természetes hatást kelt és nem ül be a finom vonalakba. Könnyen építhető természetestől a teljes fedésig, valamint hidratál a ragyogó végeredményért.

Parabén-,szulfát-és ftalátmentes.

scorpionqueen

2018. február 2.

Olajmentes vagy mattító, nem teljes fedésű alapozót kerestem a Sephorában és azonnal ezt nyomta a kezembe az eladó. Feltettük, aztán jött is haza, mert tetszett, amit láttam és azóta is tetszik, akárhányszor ezt viselem. A dewy finish szép és jó - azoknak, akiknek maximum normál, de inkább száraz a bőrük. De nekem kombinált a bőröm és ha a pofim fényes egy menő ragyogást adó alapozótól, akkor azt jelenti, hogy a homlokom vállalhatatlanul zsíros. Szóval maradnak a mattító alapozók és inkább majd én utólag highlighterezek ott, ahol szükséges.
Annyira nem vettem észre, hogy gél alapozó lenne, inkább valahol átmenet a folyékony és a krémes formula között. Ahhoz elég könnyed, hogy jól, gyorsan terüljön, de elég testes, hogy ne száradjon másodpercek alatt. Gyorsan, könnyen lehet eldolgozni bármilyen ecsettel, szeretem az ilyen kooperatív termékeket, mert hangulatomtól és a rendelkezésre álló időtől függően változik, hogy melyik ecsetért nyúlok éppen. A finishe matt, de nem száraz matt és ezt nagyon-nagyon szeretem. Egyszerűen csak nem fénylik a bőröm. Néha egészen kis mennyiséget használok, még talán egy borsónyit sem, amikor csak annyit akarok, hogy egy kicsit egységesebb legyen az arcbőr, így is nagyon jó. Teljes fedésig nem próbáltam építeni, arra más alapozót használok, ezt akkor, ha viszonylag természetes hatást szeretnék elérni, vagy maximum közepes fedést. Nagyon jól vizsgázik mindenhogyan. Könnyű viselet, nem is érzem, hogy alapozó lenne rajtam, ez szintén jó pont.
Kivitel: Marc Jacobstól megszokott szép, kidolgozott csomagolás. A pumpa nagyon jól adagol, egész kicsi mennyiséget is, szerintem sokkal praktikusabb az ilyen, mert teljesen pontosan lehet szabályozni. Az üvege nehéz, vastag, igazán szép kis darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 2.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Felületi hártya képző anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.