Marc Jacobs Beauty

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. június 11.

Ár:   14 000 Ft
Lelőhely:   külföld, online

2018-os decemberi limitált kiadás

Természetesen ragyogó hatást biztosító kompakt highlighter tükörrel.

Sherka

2020. május 11.

A 'Worth the Wait!', vagyis a legvilágosabb árnyalatban vettem meg, mivel elég fakó tudok lenni. Ez egy gigantikus kompakt, gigantikus mennyiséggel, tökörrel és tartóval. Emiatt nemcsak az arcomra használom, hanem a szegycsontomra, vállamra is, ha olyan kedvem van, mivel 12 hónap a szavatossági ideje a felbontástól számítva, ami egy kissé meglepő, hiszen por. Vagyis inkább nem a klasszikus értelemben vett por, mert nagyon krémesnek hat, szinte beleolvad a bőrömbe. Alig kell hozzárinteni az ecsetet, bármilyen eszközről is legyen szó, máris elegendő mennyiséget lehet felvinni. Szerintem nem kell félni, nem lehet vészesen rögtön túlzásba esni, de természetesen a Holdról is lehet látni, ha építeni szeretnénk. Tartóssága szuper, pont úgy néz ki a highlighterezett rész este sminklemosás előtt, mint amikor felkentem. Mégis a színe az, amibe teljesen bele vagyok bolondulva. Ennyire tökéletesen a bőrömhoz igazodó színnel nemigen találkoztam még. Ezért is fáj a szívem, hogy limitált kiadás. Nem attól félek, hogy mi lesz, ha egyszer elfogy/megromlik, hanem, hogy honnan fogok beszerezni még egy ilyen hozzám illő színt. (Hátha úgy lesz, mint az Omega bronzerrel, és a limitált gyártása évekig tart még, bár nem hiszem... :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

Hidratálók: Caprylyl Glycol