Marc Jacobs

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vaslady, Módosítva: 2019. április 4.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos, gyümölcsös

Fejjegyek: málna, bergamott, fekete szeder

Szívjegyek: százszorszép, jázmin

Alapjegyek: cukor, fehér írisz, pézsma, fás jegyek

Ár: 11.000 plusz Foxpost , Eladó: Evu227
Állapot: 50 ml minimális hiánnyal, Helyszín: Miskolc , fizetés: Előre utalás után Foxpost
Marc Jacobs Daisy Love Eau So Sweet EDT 10ml fújós
Ár: 3000Ft + posta , Eladó: Danina9592
Állapot: 10 ml frissen fújva mülleres fújóban, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: fizetés előre utalással, szállítás: foxpost, Mpl csomagautomata, személyes átvétel

zsofiib98

2019. december 25.

Finom édes virágos illat. Nekem abszolút kedvenc, úgyhogy bátran ajánlom. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 25.

Finom édes virágos illat. Nekem abszolút kedvenc, úgyhogy bátran ajánlom. :)

csibyg

2019. november 19.

Bohókás édeskés, mégsem az a fullasztóan tömény illat, olyan kis finoman rózsaszínes cukorkás. Ez sem az a nagyon tartós illat, ami nem is biztos hogy olyan nagy baj, legalább is nekem az édeskés illat miatt. nagyon cuki a kupakja, de lehetne kisebb, túlzásnak érzem kissé a virág méretét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

silence

2019. június 23.

Hogy ez mennyire cuki kis illat!
Kicsit tinilányos, kicsit szertelen és bohókás…. viszont nekem annyira tetszik, hogy képes lettem volna közel 40 éves fejjel is viselni!
Szerelem volt első szaglásra! Édes-gyümis, vidám napközbeni illat!
Illatjegyei egytől-egyig nagyon kedvesek nekem, akár külön-külön is, így egyben pedig nagyon szép összehangot alkotnak. Szépen fel van építve az illat, és tényleg csodás harmóniában vannak az illatjegyek. Sokkal jobban megkomponált maga az illat, mint amit az üvege sejtet...
Egy 1 ml-es mintát tesztelgettem magamon két napig, a tesztelés során időnként az villant be, hogy picit Donna Karan Be Tempted-re hajaz.
Egyetlen hátránya hogy sajnos tényleg baromi gyorsan elillan, összesen talán 1 - másfél órát teljesít, ezért fájó szívvel letettem a beszerzéséről…
Az illat maga mindenképp 5 csillagot érdemelne, de le kellett vonnom egy csillagot (egy felet a tartóssága miatt, egy felet pedig az üvege miatt - nekem Marc Jacobs üvegei nem tetszenek, bennem kicsit gagyi hatást keltenek)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 23.

Hogy ez mennyire cuki kis illat!
Szerelem volt első szaglásra! Édes-gyümis, vidám napközbeni illat!

tiamoitalia

2019. április 20.

Fiatalos, tavaszias, “szerelem-érzés” illat. Az üvege valami meseszép. Amikor először megszagoltam, azt gondoltam, hogy hú, ez nagyon tetszik, ez lesz a következő szerzeményem és végre egy parfüm ettől a márkától, ami nekem is tetszik! :D De amint a csuklómra fújtam belőle, szinte azonnal el is illant és alig érezhetővé vàlt. :( kár, hogy EDT, ha lenne EDP verziója, azt biztos szeretném!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.