Maria Galland

Ár:   15 750 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a www.mg-magyarorszag.hu-n 15.750 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2019. szeptember 30.

Ár:   15 750 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: www.mg-magyarorszag.hu, 15.750 Ft

Védelmet nyújt a bőrnek első számú ellensége és a korai bőröregedés fő okozója, a légszennyezés és az UV sugárzás káros hatásai ellen. 3 az 1-ben termék: a védelem mellett hidratálja és anti-aging hatásának köszönhetően szépíti is a bőrt.

Extrakönnyű, folyékony textúrájának köszönhetően gyorsan beszívódik, ideális sminkalap, mely 2 különböző fényvédő faktorral érhető el: SPF 30 és SPF 50+.

Ár: 15.750 Ft , Eladó: www.mg-magyarorszag.hu
Fizetés: utánvét, Szállítás:futárszolgálat
anett8820

2019. november 13.

Tesztelésre kaptam a terméket. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Viszonylag erős illata van, de szerencsére nem bántotta az érzékeny bőröm. (Ez már nálam nagyon nagy szó) Viszonylag hamar beszívja a száraz bőröm, alapozó alá is teljesen jó. Elég borsos ára van, de lehet beszerzek belőle egy másikat, ha ez elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Viola23

2019. november 8.

Tesztelésre kaptam a terméket, amit innen is nagyon köszönök. A termék csomagolás szép, megnyerő. Maga a krém nekem kicsit zsíros, nem szívódik be rendesen, de ettől függetlenül szépen feltölti az bőrömet. Kisimult, üde lesz az arcom, mintha tényleg kialudtam volna magam. A pattanásos bőröm szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 8.

Zsceeeka

2019. november 7.

A termék állaga nagyon tetszik, az illata nekem kicsit erős. Érzékeny a bőröm, de nem tapasztaltam irritációt a tesztelés alatt eddig és aminek különösen örülök, hogy smink alatt is elfér. A csomagolás is igényes, minőségi termék, bár az ára eléggé borsos (nekem volt szerencsém tesztelésre nyerni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

Kitti0803

2019. november 7.

Én is tesztelésre nyertem. Bár még csak néhányszor használtam, de csalódást nem okozott. Könnyen beszívódik, nem kelt ragacsos érzést, ami nálam pozitívum. Ad az arcbőrnek egy természetes ragyogást, de nem kelti a zsíros bőr érzetét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

Rékam

2019. november 6.

Tesztelésre nyertem én is. Már jó pár napja használom és nagyon szépen megállja a helyét. Maga a flakon egy letisztult forma, nekem tetszik, táskában könnyen magával tudja vinni az ember. Kellemes, de erős illata van, még felkenés után is erősen érezhető egy jó ideig. Ami viszont nagyon pozitív tapasztalatom, hogy nem pirosít, nem húzza az arcbőröm, ez nálam mindig gond szokott lenni. Gazdagabb állagú, pikk-pakk beszívódik és nagyon könnyen lehet rá sminkelni is. Eddig nálam 5-ös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 6.

szanii

2019. november 5.

Tesztelésre nyertem. Már párszor használtam, nappali krem alá. Nagyon jó illata van, könnyen beszivodik. Anyaval együtt használjuk. Minőségi termek, bár ilyen árral nem csodálom. Azért teszek rá pudert, hogy ne csillogjak tőle. Nagyon szép a végeredmény tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 5.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Stearate, Cyclopentasiloxane, Glyceryl Stearate, Panthenol, Caprylyl Glycol, Cetearyl Alcohol, Simethicone, Lecithin
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Lecithin, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate, Xanthan Gum
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene, Titanium Dioxide (Nano), Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Triazone, Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Decyl Glucoside, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzyl Salicylate, Limonene, Geraniol, Benzyl Benzoate, Linalool, Benzyl Alcohol, Citral
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Piroctone Olamine, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Silver Chloride, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!