Maria Galland

Ár:   15 750 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a www.mg-magyarorszag.hu-n 15.750 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2019. szeptember 30.

Ár:   15 750 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: www.mg-magyarorszag.hu, 15.750 Ft

Védelmet nyújt a bőrnek első számú ellensége és a korai bőröregedés fő okozója, a légszennyezés és az UV sugárzás káros hatásai ellen. 3 az 1-ben termék: a védelem mellett hidratálja és anti-aging hatásának köszönhetően szépíti is a bőrt.

Extrakönnyű, folyékony textúrájának köszönhetően gyorsan beszívódik, ideális sminkalap, mely 2 különböző fényvédő faktorral érhető el: SPF 30 és SPF 50+.

Ár: 15.750 Ft , Eladó: www.mg-magyarorszag.hu
Fizetés: utánvét, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 10000 Ft postával együtt (ajánlott, postán maradó) , Eladó: anett8820
Állapot: Bontatlan, fóliás, Helyszín: --, fizetés: Előre utalalás után postázom

Kirievi

2021. január 19.

A termékcsalád 96-os krémje mellé vettem meg a kozmetikusom tanácsára elsősorban a fényvédelem miatt, bár hidratál funkciót is betölt. Nagyon lágy textúrájú, ezért könnyű eloszlatni a bőrön és valóban nagyon kis mennyiség elegendő belőle, sokáig kitart a 30ml. Pillanatok alatt beszívódik, viszont fényes marad a bőr utána. Semmiféle irritációt nem okozott. Az illata nekem nem zavaró. A csomagolása a krém "pucc parádéjához képest" egyszerű, viszont az adagolhatóságát praktikusnak mondanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

Baagnes

2019. november 29.

Tesztelèsre kaptam a krèmet, ès nagyon örülök hogy kipróbálhattam. Nekem a csomagolása tetszik, ès jó hogy nem kell belenyúlni, higènikus. Az állaga is nagyon jó, de nekem az illata az sok, illetve nem szeretem, hogy fènykik tôle a bôrem. Ezek ellenère szereti a bôröm, sem pattanást sem mitteszert nem okoz. Ha nem fènyesedne át mèg puder használat után is biztosan megvennèm, de így hezitálok ès egy pontot kènytelen vagyok levonni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

Petbeata

2019. november 20.

Két dolog nagyon tetszik a krémben. Az illata és az állaga. Folyós, nem zsíros krém, ezért nem kell belőle sok, és bár úgy érzem, hogy könnyen beszívódik, mégis fényes marad utána a bőröm, amin viszont segít az alapozó, szépen együttműködnek, teljesen könnyen felvihető a krémre. A bőröm puha és selymes tapintású a használata után, szeretem. Elképzelhető, hogy a nem éppen olcsó ára ellenére fogok még venni, de ehhez nyilván több hónap tapasztalata is szükséges.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 20.

mlexa

2019. november 18.

Egy ideje tesztelem ezt a krémet, így most megírom a véleményem. A csomagolás kicsit olcsó hatásúnak tűnik, elég műanyag, de hát annyi baj legyen. Maga a termék nagyon folyós, híg, így használat előtt mindig felrázom. Keveset szoktam belőle az ujjbegyemre nyomni, és még az is teljesen elegendő mennyiség az egész arcomra, mert tényleg lágy a textúrája. Az illata kellemes, nem erős, nem bántó egyáltalán. A krém hamar beszívódik, viszont elég erőteljes ragyogást hagy az arcon, amit személy szerint én, mint zsíros bőrű egyén, egyáltalán nem szeretek. :( Persze sokan épp az ilyen ragyogást keresik, de én nem. Az alapozó szépen terül rajta, nem rontanak egymáson, nincs kukacosodás, vagy egyéb felmerülő probléma. Annyi, hogy még az EL DW alapozóm sem tudja ezt a csillogást lemattítani (ami azért már elég vad akkor), így sok mattító púderre van szükségem. Csak ezt a fényvédőt használva, biztos nem mennék ki az utcára, mert engem zavar ez a csillogás, úgy érzem, hogy már zsírban úszik az arcom. :( Ettől eltekintve tényleg jó kis sminkalap, illetve a 30 faktoros védelem is szuper. Viszont ennyi pénzért én biztos nem fogom megvenni, mert az Eucerin 50+ faktoros oil control fényvédője nekem sokkal jobban bevált. Nincs plusz csillogás, sőt, ami van is megszűnik. Az 50+ faktor, és jóval olcsóbb. Mivel kevés is elég belőle, így sokáig elég lesz. A bőröm állapotán változást nem vettem észre, sajnos szebb sem lett. Nagyon lepontozni nem fogom, mert a csillogás kivételével elégedett vagyok a termékkel. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

anett8820

2019. november 13.

Tesztelésre kaptam a terméket. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Viszonylag erős illata van, de szerencsére nem bántotta az érzékeny bőröm. (Ez már nálam nagyon nagy szó) Viszonylag hamar beszívja a száraz bőröm, alapozó alá is teljesen jó. Elég borsos ára van, de lehet beszerzek belőle egy másikat, ha ez elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Viola23

2019. november 8.

Tesztelésre kaptam a terméket, amit innen is nagyon köszönök. A termék csomagolás szép, megnyerő. Maga a krém nekem kicsit zsíros, nem szívódik be rendesen, de ettől függetlenül szépen feltölti az bőrömet. Kisimult, üde lesz az arcom, mintha tényleg kialudtam volna magam. A pattanásos bőröm szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Zsceeeka

2019. november 7.

A termék állaga nagyon tetszik, az illata nekem kicsit erős. Érzékeny a bőröm, de nem tapasztaltam irritációt a tesztelés alatt eddig és aminek különösen örülök, hogy smink alatt is elfér. A csomagolás is igényes, minőségi termék, bár az ára eléggé borsos (nekem volt szerencsém tesztelésre nyerni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

Kitti0803

2019. november 7.

Én is tesztelésre nyertem. Bár még csak néhányszor használtam, de csalódást nem okozott. Könnyen beszívódik, nem kelt ragacsos érzést, ami nálam pozitívum. Ad az arcbőrnek egy természetes ragyogást, de nem kelti a zsíros bőr érzetét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

Rékam

2019. november 6.

Tesztelésre nyertem én is. Már jó pár napja használom és nagyon szépen megállja a helyét. Maga a flakon egy letisztult forma, nekem tetszik, táskában könnyen magával tudja vinni az ember. Kellemes, de erős illata van, még felkenés után is erősen érezhető egy jó ideig. Ami viszont nagyon pozitív tapasztalatom, hogy nem pirosít, nem húzza az arcbőröm, ez nálam mindig gond szokott lenni. Gazdagabb állagú, pikk-pakk beszívódik és nagyon könnyen lehet rá sminkelni is. Eddig nálam 5-ös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 6.

szanii

2019. november 5.

Tesztelésre nyertem. Már párszor használtam, nappali krem alá. Nagyon jó illata van, könnyen beszivodik. Anyaval együtt használjuk. Minőségi termek, bár ilyen árral nem csodálom. Azért teszek rá pudert, hogy ne csillogjak tőle. Nagyon szép a végeredmény tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 5.

Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: C12-15 Alkyl Benzoate, Ethylhexyl Stearate, Cyclopentasiloxane, Glyceryl Stearate, Panthenol, Caprylyl Glycol, Cetearyl Alcohol, Simethicone, Lecithin
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Lecithin, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate, Xanthan Gum
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene, Titanium Dioxide (Nano), Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Tris-Biphenyl Triazine (Nano), Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Triazone, Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Decyl Glucoside, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzyl Salicylate, Limonene, Geraniol, Benzyl Benzoate, Linalool, Benzyl Alcohol, Citral
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Piroctone Olamine, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Silver Chloride, Benzyl Alcohol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!