Best of Beauty 2019

Mariah Carey

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: gelus, Módosítva: 2014. január 21.

Lelőhely:   Rossmann

jusztina78

2019. június 1.

Én kifejezetten tavasszal szerettem használni ,kipróbáltam télen is de nálam nem működött,sajnos már nem tudom újravenni ,de megtenném ha még lehetne kapni jó áron

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 1.

berill99

2017. január 23.

Regebben ez volt a kedvenc parfümöm mindent nagyon imadtam benne hisz olcso volt ha akcioban fogta ki az ember, illetve az illata kifejezetten rajtam tutti-fruttis es tomeny edes amit imadok ambar a tartossagga borzadalyos. Kb 30-45percig lehet erezni hacsak nem ipari mennyisegben fujjjuk magunkra bar akkor sem tart ki 1,5oranal tovabb. Sajnos csak 30ml-es valtozat volt elerheto ezert abbol mar 4uveget elhasznaltam most vagyok az 5.felenel es meg van egy utanpotlas. Mondjuk 2ev alatt mar nagyon meguntam az illatat lehet, hogy azt a tartalek uveget elpasszolom valalkinek. Vegulis osszesegeben imadtam 2evig ez volt az en illatom es majdnem minden nap hasznalgattam, mostanara mar csak neha-neha hasznalomvagy a szobamba fujkoalo legfrissitokent. Egy csillagot levonok viszont a borzaszto tartossaga miatt :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

CandyAndi

2017. január 4.

Először is, ez az üveg valami fantasztikusan szép, gyönyörűen mutat a parfümjeim között. Másodszor, maga az illat nagyon cukros/kislányos, de mivel a másik Mariah Carey parfüm, az M az egyik kedvencem volt, úgy gondoltam ilyen olcsón ha nem finom is megéri megvenni. Csalódást nem okozott, egészen tartós az illata, de aki nem kedveli az édes illatokat, annak nem ajánlom. Mindennapi, ide-oda szaladgáláshoz szerintem jó választás, én szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Nisa

2016. szeptember 6.

Nos,ez az az illat,ami számomra annyira fura,hogy magam sem tudom milyen kapcsolatban állok vele...Először is jön egy nagyon erős alkoholfelhő,mely lassan lekerekedik egy édes illattá,de azon nyomban lohol a nyomában valami kesernyés savanyúság.Mintha a makaron és vanília édessége harcban állna a mandarin,az őszibarack citrusosságával/savanyúságával,és mindezt megfejeli a neroli és a jázmin erőteljessége.Az összetevők harca...A jegyek túlharsogják egymást,mindegyik győzedelmeskedni akar,nem aládolgoznak a másiknak,hanem kínkeservesen próbáljak elnyomni egymást...az orrom szerint ez nem egy átgondolt koncepció.A kókusz,amely izgalmassá tenné az egészet,valahol elveszett a nagy illatkavalkádban.A leírás alapján sokkal többet vártam,de ebbe csak a fejem sajdul bele.Talán kap még egy esélyt,ha beköszöntenek az első fagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

PETRA820718

2016. január 28.

Jobb mint a több celeb illat általában.
Az üvege cuki, nagyon csajos, rózsaszín és még pillangós is.Édes illat,fiatalos, némi füstös beütéssel. Ősszel,télen érvényesül igazán.
Tartóssága lehetne jobb, összességében jó parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 28.

Jobb mint a több celeb illat általában.
Tartóssága lehetne jobb, összességében jó parfüm.

szalamander

2015. november 25.

Nagyon szeretem, mindig felvidít, ha viselem, és én is őszi/téli parfümnek tartom. Lehetne tartósabb, ezért csak négy csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 25.

Pampilla

2015. október 12.

2014.január 24: Gondoltam 2000 Ft nem pénz egy (celeb)parfümért,egye manó a kosaramba raktam.Ja csak az volt a dilemma hogy ezt vegyem vagy a narancsszínűt,de mivel ennek a neve Mariah első slágerének a címe,Visions of Love,amihez szép emlékek kötnek,ezért rá esett a választásom.Túl sokat nem vártam tőle,de hazajöttem,kibontottam és már az üveg megfogott,a színe a formája,az illata pedig engem elvarázsolt,kicsit nekem Dior Dune (picit erőszakosabb mondjuk),szóval kellemes csalódás volt.Lehet holnap elhozom a másikat is,piszkálja a fantáziámat hogy az milyen lehet.
2014. június 20. Nos vagy azért mert nyár van,vagy én vagyok más periódusban,de már egyáltalán nem hasonlít a Dune-re,na jó egy nagyon picit,de inkább a vaníliás-macaronos illata dominál,nem citrusos annyira.Legalább 20-25 éve foglalkozom parfümökkel,de még mindig meg tud lepni hogy mi mindentől függ,hogy mit érzünk,milyenné válik egy adott illat.Ez engem mindig elvarázsol...
2015. Október 12.: ma megint nagyon Dune volt,és egész nap tartott,az esti zuhanyzás közben még éreztem az illatát. De úgy érzem nagyon évszakfüggő parfümről van szó,ősz kell neki,hűvös kell neki,tél kell neki...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 12.

biankacohen

2015. szeptember 27.

Illatolás nélkül vettem meg és amikor megszagoltam nagyot csalódtam.Ugyanis ennél a parfümnél cukrosabb és fulasztobbat még nem volt alkalmam megszagolni.Sajnos tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

klau810614

2015. szeptember 27.

Nagyon nagyon édes de nem fullasztó!Szerintem pont jó és tartós is! Szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

Nagyon nagyon édes de nem fullasztó!Szerintem pont jó és tartós is! Szeretem :)

magyaredina

2015. szeptember 19.

Édes, élesen édes, nem mélyen, nincs benne melegség.
Nem, ez sem jön be, a pillangó miatt most is megy a 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Édes, élesen édes, nem mélyen, nincs benne melegség.
Nem, ez sem jön be, a pillangó miatt most is megy a 3 csillag.

Hidratálók: Propylene Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.