Marie Colette

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: artdeco, Módosítva: 2015. augusztus 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Keresd fel saját csodaországodat, mely tele van édes csábítással. Élvezd a finom, mennyei illatkombinációt. Az értékes összetevők bőrödet tisztává és lággyá teszik.

rea3

2016. november 24.

Nem tudom hova tettem az orrom, mikor ezt megvettem. Otthon újraszagolva már egyáltalán nem tetszett, szerintem a csomagolása győzött meg engem is, vagy a nagy sietség az üzletben. Valóban elég híg, de engem ez még nem is zavarna, mert hablabdára nyomom, viszont ez az illat, amivé alakul, (ami a tubusban sem túl meggyőző, nem is értem magam) kifejezetten zavart, sőt utáltam. Egyébként jól habzik, nem irritál, könnyű lemosni, de soha többé nem akarom látni, érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 24.

LivB

2016. augusztus 13.

A cuki csomagolás és a kedvező ár miatt vettem meg, de borzalmasan híg... Az illata is olyan semmilyen. Nem jött be!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

pinky001

2016. július 7.

Hát nem is tudom... Nem az illata, hanem a csomagolása miatt vettem meg, ugyanis imádom az ilyen cuki, rózsaszín dolgokat. Nekem citromos süti illatnak tűnik, egy kis rágóval megspékelve. Nagyon folyós, és az illata se maradt meg a bőrömön. 4 pont, de csak az extracuki csomagolás és rágóillat miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 7.

barbyka01

2016. április 12.

Én is az illata miatt vettem, igazi rágógumis. De az állagával én sem vagyok kibékülve, folyik össze-vissza, és tényleg sok kell belőle, hogy rendesen habozzon a bőrön. Szintén inkább a Baleát választom ebben az árkategóriában, sokkal krémesebb és intenzívebb az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

nicolebunny

2016. március 10.

Nagyon jó illata van, szép a csomagolás, tetszik, hogy rózsaszín a zselé, és elég olcsó volt. Ennyit a pozitívumokról :D

Viszont nagyon folyós, eszméletlen sokat el kell használni egyszerre, még fürdőrózsával is, hogy felhabozzon, folyik össze-vissza. Nagyon ritkán nyúlok érte (van még vagy 10 tusfürdőm a kád szélén... menthetetlen tusifüggő vagyok), mert az illata sem marad meg egy percig se a bőrön... Nem is érzem, hogy olyan alaposan tisztítana.
Ilyen árkategóriában akkor inkább Balea, azokban még sose csalódtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

Ilyen árkategóriában akkor inkább Balea, azokban még sose csalódtam.

artdeco

2015. augusztus 11.

Csodálatos cukorkás illata van, de az állaga igen híg, mint a szörp. Sajnos emiatt nagyon hamar elfogyott. Nem fogom újra venni, van ennél jobb tusfürdő ebben a kategóriában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Vitaminok: Panthenol