Marilou Bio

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Mediline   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2013. november 21.

Lelőhely:   Mediline
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Minden bőrtípusra ajánlott arctisztító gél, amely gyengéden és alaposan tisztít.

malvada

2015. július 13.

A Marilou Bio termékek csomagolása és design-ja nagyon bejön, emiatt vettem le a polcról :) Szeretem, már sokszor újravásároltam, ez a sokadik tubusom. Nagyon könnyű, friss, nem irritálja a bőrt. Az illatát is szeretem, finom levendulás, visszafogott illat. Egyetlen, ami nem tetszik benne, hogy nagyon híg, folyós, lehetne sűrűbb is, vigyázni kell, nehogy kifolyjon a tenyeremből. A híg állaga miatt nagyon gyorsan fogy és azért nem a legolcsóbb arclemosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 13.

mstindigo

2013. december 17.

Egyre jobban idegesít a citrusos illata, nagyon erős, és bár nem okoz gondot, nem fogom emiatt újravenni. A következő választásom az illatmentes Naturissimo Tini gél lesz. Amúgy a Mariolu hidratálóknak alig van illata szerencsére, így azoknál megmaradok. :)
***********************
Nagyon szeretem. A smink nagyját lehozza, a maradékhoz kell a micellás lemosóm, de csak agresszívan habzók hozták eddig le nekem önmagukban, az meg szétszárít. Ez egy kellemes, gyengéd, nem habzó gél, szerencsére enyhe illattal. Egyáltalán nem irritál, és nem szárítja ki a bőrömet. Szeretem. Szép az egyszerű inci is, bár lehetne benne kevesebb illatanyag. De elégedett vagyok vele, örülök, hogy egyáltalán nem szárítja a bőrömet, nagyon kíméletes. Nekem meg ez a legfontosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

***********************

Antioxidánsok: Tocopherol