Mario Badescu

Ár:   1990 Ft, 3490 Ft és 4990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   59 ml, 118 ml és 236 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: theo, Módosítva: 2020. október 12.

Ár:   1990 Ft, 3490 Ft és 4990 Ft
Kiszerelés:   59 ml, 118 ml és 236 ml
Lelőhely:   Douglas, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Egyszerű formula aromás növényi kivonatokkal és rózsavízzel a dehidratált bőr kellemes felfrissítésére, amelynek összehúzó hatása van. Biztonságos mindegyik bőrtípus esetében. Gyengéd, nem irritáló.

Ár: 2500 , Eladó: Madi
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, IX. kerület, fizetés: Személyes átvétel vagy posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

tszentiv

2020. december 24.

Nem rossz, viszont tenyleg nagyon eros illatu, kissé tul parfumozott nekem, szoval nem szivesen fujkalom vele az arcomat. En korabban sima rozsavizet haszàltam az arcomra arcpermetként es az nagyon bevalt, sajnos azt nem tudtam venni mostanaban, ezért probàltam ki ezt. 3 csillagot megér, de nem valoszinu, hogy ujravenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 24.

kovpetra

2020. november 3.

Gyors hidratálásra és frissítésre szoktam használni és nagyon nagyon szeretem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 3.

Gyors hidratálásra és frissítésre szoktam használni és nagyon nagyon szeretem

gugan16

2020. október 16.

Frissítő, kellemes az illata és tényleg hidratál, agyagos maszk után is szoktam használni, rögtön megszünteti a bőr húzódó érzését. A flakonját is nagyon szeretem, ha elfogy szeretném kipróbálni, hogy sima rózsavízzel feltöltve hasonló hatást tudok-e elérni, de igazából ez az első hidratáló/frissítő típusú spray amit újravennék.

Update:
A hozzászólásom óta kicsit már tájékozottabb vagyok a bőrápolásban, és kerülöm a parfümöt tartalmazó, az arcról nem lemosandó termékeket. Bár a hatása továbbra is kellemes lenne, de így nem szívesen használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 16.

Update:

reka0122

2020. június 15.

Jesus...annyira parfümözött, hogy ez már nem csak az arcomnak szörnyű, hanem a lelkemnek sem tesz jót. Próbálok odafigyelni, hogy ne használjak az arcomat lehetőleg semmi olyat, ami károsíthatja azt. Valahogy ennek a parfüm tartalma nem tántorított el, mondván hogy a drága jó fix+ is parfümös. Az illata számomra kiábrándító, egyszerűen nem tudom elviselni. Viszont a termék jó, szépen hidratál, nem hagy semmilyen érzetet, nyugtat és tényleg felfrissít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

FanniR

2020. május 28.

Valami fantasztikus termék!
Még pár éve ismertem meg a brand-et, egy sminkes használta rajtam, és azóta kerestem mindenütt. Végül meglett, és imáádom! Isteni az illata, nem túl tolakodó, pont elég. Minden reggel használom arcmosás után, reggeli rutinom 1. lépéseként.
Mindenkinek ajánlom!:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 28.

Valami fantasztikus termék!
Mindenkinek ajánlom!:)

nikcsaaa

2020. április 13.

Imádom az illatát, és amit tesz a bőrömmel. Reggel tisztítás után ezzel hidratálok. A szórófeje elég béna viszont :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

Lina14

2019. október 4.

Amikor hidegebb idő van és szárazabb a bőröm, nagyon jól jön, szépen hidratál. Nyáron nekem sok volt a hatása, de mostanában sokat használom. Erős a spray, de szépen beteríti az arcom. Nagyon kevés kell belőle, sokáig meglesz még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

viszvirag1

2019. július 25.

Alapdarab! Tonik után fújom be vele az arcom reggel-este aztán követik a szérumok és a hidratáló.
Az illata isteni, nagyon jó érzés utána a bőröm. Nagyon szeretem ha elhasználom tuti újra veszem és kipróbálom a többi változatát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

spetrara

2019. július 17.

Külföldön vásároltam 10 euróért. Jó érzés a bőrnek és szépen eltünteti a púder utáni porosságot, de én nem értem azt az óriási hypeot ami körülötte van. Ha olcsóbb lenne újravásárolnám, de ennyiért nem érzem olyan terméknek amit ne tudnék hanyagolni. Az ára miatt levonok egy csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 17.

amazing

2019. május 10.

Nagy kedvencem ez a permet: szuper az illata, a bőrömet kellően hidratálja, nyáron felfrissíti az arcbőrömet, nem ragad, a smink porosságát is eltűnteti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol