Mario Badescu

Ár:   1900 Ft és 3300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   118 ml és 236 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: theo, Módosítva: 2016. március 18.

Ár:   1900 Ft és 3300 Ft
Kiszerelés:   118 ml és 236 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Egyszerű formula aromás növényi kivonatokkal és rózsavízzel a dehidratált bőr kellemes felfrissítésére, amelynek összehúzó hatása van. Biztonságos mindegyik bőrtípus esetében. Gyengéd, nem irritáló.

amazing

2019. május 10.

Nagy kedvencem ez a permet: szuper az illata, a bőrömet kellően hidratálja, nyáron felfrissíti az arcbőrömet, nem ragad, a smink porosságát is eltűnteti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

Naati

2019. február 4.

Sminknélküli napokon szoktam használni a reggeli rutinom után, kellemes érzést ad az arcomnak, felfrissíti és ragacsos érzésem sem lesz tőle. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

Chrissy

2018. december 29.

Nagyon vágytam rá, mert olvastam már róla több helyen is, mindenki dicséri. De összességében nem egy akkora szám. Rosszat nem lehet róla mondani, de szerintem messze nem ér annyit, mint amibe kerül. Vagy inkább úgy fogalmazom, hogy lehet venni hasonló hatású terméket kedvezőbb áron.
Rózsavíz illata van, elég nagy adag, spray, nem mist, tehát nem porlaszt nagyon finoman, de nem is durva. Hamar felszívódik, jól hidratál. Lehet érezni utána, hogy van valami a bőrön, talán egy picit ragad, de nem vészes, alig észrevehető és persze az ember általában véve nem magában használja. Én többféleképpen is használom, az esti rutinban befejező lépésként, egy kis plusz nedvesség a szérum és krém fölé, illetve használom a sminkem tartósítására és portalanítására - nagyon szépen elveszi a púderréteg porosságát és szebb lesz tőle az összképem. Nekem 3 fújás kell belőle, egy jobbról, egy balról és egy szemből. Így érzem úgy, hogy az arcom egészére jutott belőle.
Nyáron használtam a legtöbbet, nagyon jól esett a melegben a frissítő arcpermet. Most télen a szárazabb levegő ellensúlyozására is jó, de kevesebbet nyúlok érte.
Kedvező áron szívesen venném meg újra, de a normál eladási árán semmiképpen nem.

Megjegyezném, hogy az enyém a fentiektől eltérő összetételű. Nincs időm összevetni, hogy miben tér el, de az biztos, hogy hosszabb az összetevő listája és van benne kakukkfű kivonat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

lovecreams

2018. december 11.

Leginkább a smink fixálására használom, igazából nem tudom, hogy tényleg tartósabbá teszi-e, de nagyon szépen egységesít és megszünteti a porosságot. Az illata valódi rózsás, jól frissít, a feszülő érzetet is megszünteti:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

MargitSchwarz

2018. augusztus 30.

Már egy fél flakonnal elhasználtam, és nagyon szeretem. Általában sminkre fújom utolsó lépésként. Nagyon szép hatást ad. Ha csak önmagában használom, akkor hidratál, és frissít. Teljesen rászoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

gugan16

2018. június 27.

Frissítő, kellemes az illata és tényleg hidratál, agyagos maszk után is szoktam használni, rögtön megszünteti a bőr húzódó érzését. A flakonját is nagyon szeretem, ha elfogy szeretném kipróbálni, hogy sima rózsavízzel feltöltve hasonló hatást tudok-e elérni, de igazából ez az első hidratáló/frissítő típusú spray amit újravennék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.

Blackxentric

2018. április 20.

Beautybayről rendeltem meg egyből a nagy kiszerelést, amit nem tudom hogyan fogok még ebben az életben elhasználni. Elég belőle két fújás az egész arcra. Az illata finom rózsás. Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet a bőrön és nagyon szépen megnyugtatja. Nem olyan piros az arcom, ha ezt használom. Drágának tűnik, de ha kipróbálod nem gondolod annak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

thisisnorah

2018. március 16.

Puha, babapopsi bőr, imádom! Aki Bécsben jár, nézzen be az Urban Outfitters-be, mivel ott már kapható!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

2017. december 26.

Egyszerűen imádom! Pár hete használom csak, de a napi rutinom része, és az is marad az tuti. Nagyon jól hidratál, sokszor nem is használok más hidratálót csak ezt és bőven elég a hidegebb időben is. Smink alá szoktam fújni, vagy nap közben frissítem fel vele az arcom. Az illata isteni rózsás! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

SimonHajni

2017. november 11.

Én is nagyon szeretem, igazi kis csodaszer, fürdés után tonizálok vele, utána a hidratáló, és hamar beszívja a bőr, nagyon puha lesz tőle, ha meg csak napközben úgy érzem mintha kicsit száraz lenne a bőröm 1-2 fújás és megoldja a problémát (sminkkel is és anélkül is)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol