Marionnaud

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erika81, Módosítva: 2015. szeptember 22.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Szemfesték lemosó, vízálló smink lemosására is alkalmas. Használat előtt jól felrázandó. Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.

bernikrém

2018. december 22.

Legutóbbi vásárláskor ajánlották nekem, én teljesen kivagyok békülve vele, lancome Bifacial helyett vettem,mert akkor épp nem volt. Kellemes az állaga, nekem lehozta a spirált, igaz most nem vízállót használok. Az ára is kedvező, de én nem ezt a travel size-ot vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

erika81

2015. szeptember 26.

Nyáron vettem egy vízálló szempillaspirált. Gyorsan kellett hozzá egy lemosó. Az eladó annyira dicsérte, hogy természetesen azonnal megvettem. Hát... A spirál a kukában kötött ki. A lemosó sem ér sokkal többet. A vízálló spirál kifogott rajta, de még a nem vízálló is. Rajta hagyom az átitatott vattapamacsot a szememen, de akár meddig dörzsölöm mindig rajta marad valamennyi, amit arcmosás után micellás vízzel lemosok. Az egyetlen pozitívuma, hogy illatmentes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Zöld)

Az erdei mályva kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, pórusösszehúzó, bőrtápláló, bőrkisimító, bőrnyugtató hatással rendelkezik. Paula Begon szerint gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is van, viszont azt a feltételezést, hogy ez az összetevő hat a narancsbőr ellen, nem támasztotta még alá egy kutatás sem.